Брендування літніх майданчиків

Стаття стосується м.Львова.
Відповідно до змін до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 21.05.2010 р. № 569 “Про Правила розміщення зовнішньої реклами у м. Львові“:
“5.1.12. Забороняється зовнішнє та внутрішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі, малих архітектурних форм), що містить зображення алкогольних напоїв (у тому числі написи “алкоголь“), слабоалкогольних напоїв та пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, слабоалкогольні напої та пиво.
В квітні 2015 р. департамент економічної політики дав розпорядження КП «Адміністративно-технічне управління» посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Львові та дозволів на влаштування відкритих літніх майданчиків у м.Львові.
При цьому звертаємо увагу, що дозволи на влаштування літніх майданчиків в попередні роки видавалися з приміткою «сонцезахисні елементи мають бути без використання фірмових брендів». Не зважаючи на те, що практично всі суб’єкти господарювання дану норму порушували, станом до теперішнього часу міська влада не практикувала притягувати за це до відповідальності відповідних порушників.

На даний час КП «Адміністративно-технічне управління», спільно з представниками районних адміністрацій, систематично проводить обстеження відкритих літніх майданчиків. У разі виявлення невідповідності наявного літнього майданчика паспорту, а точніше погодженому у цьому паспорті проекту, його власнику скеровується вимога усунути порушення. Такою невідповідністю може бути використання на елементах відкритих літніх майданчиків логотипів алкогольних напоїв, в тому числі і пива, яке з 01.07.2015 р. вважається алкогольним напоєм. Такого роду брендування парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках у Львові заборонено.

За умови невиконання вимоги, порушник буде притягнений до адміністративної відповідальності із накладенням штрафних санкцій, у розмірі від 850,00 до 1700,00 грн. На основі оформлених документів районні адміністрації можуть звертатися до суду, і за рішенням суду здійснюватиметься примусовий демонтаж брендованих елементів. Крім цього міська влада може скасувати дозвіл на розміщення літнього майданчика.

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
1 785 переглядів