Купівля нерухомості дитиною

Хочу купити житло і оформити купівлю на сина 14років що для цього потрібно?

Відповідь юриста:

Ваш син може самостійно підписати договір купівлі-продажу, але попередньо потрібно, відповідно до ст. 32 Цивільного кодексу України, отримати письмову нотаріально посвідчену згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
345 переглядів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.