Заява про обмеження цивільної дієздатності, встановлення піклування

До Сихівського районного суду м. Львова

79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2

Заявник                         Нечипоренко Никифір Калістратович

79049, м. Львів, вул. Зубрівська, 000/000

Заінтересована особа:

Відділ опіки та піклування Сихівської районної державної адміністрації м.Львова

79000, м.Львів,  вул.ААААААААА, 000/000

Заява

про обмеження цивільної дієздатності, встановлення піклування

і призначення піклувальника

29 лютого 1999 року я уклав шлюб з Нечипоренко Палагією Несторівною, який ми зареєстрували у Галицькому відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції.

У спільному шлюбі 28 вересня 2005 р. у нас народилося двоє дітей: двійнята – Нечипоренко Калістрат Никифорович та Нечипоренко Мальвіна Никифорівна, які проживають разом з нами і перебувають на моєму утриманні.

З осені 2006 року Нечипоренко Пелагія Несторівна зловживає спиртними напоями і перебуває на обліку в Львівському наркологічному диспансері з приводу хронічного алкоголізму.

Вона працює фахівцем із клінінгу у товаристві з обмеженою відповідальністю „Процеснонстоп”, де отримує заробітну плату в сумі 1000,00 гр. на місяць. Однак гроші до сімейного бюджету не вносить, а повністю витрачає їх на придбання спиртних напоїв.

Своїми діями вона ставить себе і свою сім’ю у скрутне матеріальне становище, оскільки позбавляє нас можливості заплатити за квартиру і комунальні послуги, придбавати товари першої необхідності, продукти харчування і одяг.

У відповідності з ч. 2 ст. 36 Цивільного кодексу України суд може обмежити цивільну дієздатність фізичної особи, якщо вона зловживає спиртними напоями і тим ставить себе чи свою сім’ю у скрутне матеріальне становище.

У разі обмеження цивільної дієздатності фізичної особи суд згідно із ст. 59, ч. 2 ст. 60 Цивільного кодексу України встановлює над нею піклування і призначає піклувальника.

Мені це необхідно для призначення мене піклувальником моєї дружини.

Крім доданих до заяви документів, зазначені мною обставини зможуть підтвердити моя мати – Нечипоренко Марина Станіславівна, сусід по сходовій клітці – Іваносян Іво Івкович та  голова ОСББ Шахмат Ашан Мамудович.

Судові витрати, пов’язані з провадженням справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи у відповідності з ч. 2 ст. 240 ЦПК України відносяться за рахунок держави.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 2, 3 ст. 36, ст. 59, ч. 2 ст. 60 ЦК України, керуючись  ч. 1, п. 1 ч. 2 ст. 234, ст. 236, ч. 1 ст. 241 ЦПК України

 

ПРОШУ:

1. Обмежити цивільну дієздатність моєї дружини – Нечипоренко Пелагії Несторівну, 01 січня 1970 року народження, уродженцю і жительку м.Львова, встановити над нею опіку і за поданням органу опіки та піклування призначити мене її піклувальником.

2.         Під час підготовки справи до розгляду вирішити питання про виклик до суду свідків:

–    Нечипоренко Марину Станіславівну, яка проживає за адресою: м.Львів, вул. Зубрівська, 000/000

–    Іваносяна Іво Івковича, який проживає за адресою: м.Львів, вул. Зубрівська, 000/000;

–    Шахмат Ашана Мамудовича, який проживає за адресою: м.Львів, вул. Зубрівська, 000/000.

Додатки:

1.        Копія свідоцтва про укладення шлюбу.

2.        Копії свідоцтв про народження дітей.

3.        Копія свідоцтва про народження дружини.

4.        Довідка з місця роботи.

5.        Довідка з місця проживання.

6.        Довідка  наркологічного диспансеру.

7.        Копія заяви з додатками для заінтересованої сторони.

09 травня 2010 р.                                підпис Н.К. Нечипоренко

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Сім'я »
8 417 переглядів