Відомства по знаках для товарів і послуг

Національні відомства по знаках для товарів та послуг надають національну правову охорону торгових знаків в межах території своєї країни.

Звертаємо увагу, що тільки датська національна реєстрація товарного знака поширюється на всю територію Королівства Данії. Ні товарний знак Європейського союзу, ні Мадридський протокол із зазначенням Данії не пропонують права на товарний знак на Фарерських островах або в Гренландії.

EUIPO

EUIPO (Відомство з прав інтелектуальної власності Європейського союзу) – офіційне відомство Європейського союзу, яке виконує функції з реєстрації товарних знаків і промислових зразків.

Пошук товарних знаків Європейського союзу, тобто товарних знаків, що охороняються на території всього Європейського союзу, можна також здійснювати через «TMview».

ВОІВ і Мадридська система

ВОІВ – це міжурядова організація зі штаб-квартирою в Женеві, Швейцарія. Вона відповідає за просування інтелектуальної власності в усьому світі і сприяє співробітництву між державами, а також здійснює діяльність з адміністрування різних міжнародних договорів, в тому числі Мадридської угоди і Мадридського протоколу. В рамках цих договорів ВОІВ здійснює контроль за реєстрацією міжнародних знаків. Пошук товарних знаків, що охороняються в рамках системи міжнародної реєстрації (Мадридської системи) із зазначенням країни, що входить до Європейського союзу, можна також здійснювати за допомогою «TMview».

«TMview» – це консультаційний  засіб на базі інтернету, що дозволяє будь-якому користувачеві безкоштовно шукати товарні знаки всіх учасників офіційних бюро по товарних знаках. Додаток багатомовний, простий у використанні; надає єдиний доступ до даних про заявки та реєстрації товарних знаків в офіційних бюро по товарних знаках, що беруть участь в проекті.
Інформацію надають бюро по товарних знаках, які є власниками змісту і несуть відповідальність за його щоденне оновлення.

«TMview» можна скористатися для того, щоб:
• Провести пошук товарного знака
• Перевірити, чи не зайнятий товарний знак
• Ви можете подивитись, що захищають Ваші конкуренти
• Надати інформацію експертам по товарних знаках

Згідно деяких законодавчих актів, подавачі заявок на товарні знаки не зобов’язані надавати документи про пріоритетне або переважне право, якщо такі є на сайтах відповідних національних бюро. Таким чином, «TMview» можна також користуватися як робочим інструментом для експертів по товарних знаках, які можуть знайомитися з документами на сайті.

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП » Торгова марка »
1 882 переглядів