Колективне звернення по влаштуванню каналізації

Голові Рудненської селищної ради

____________

Від мешканців вулиці _____ в смт.Рудно

Контактна особа _____________

Адреса для листування _____________

Конт.тел._______________

 

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Центральна система водозабезпечення смт.Рудно працює не належним чином, що виражається в відсутності напору води. Через це, особливо в теплу пору року, вода в центральній системі взагалі відсутня. Для забезпечення належних побутових умов, людям постійно потрібна вода. В час відсутності води в центральній системі, є потреба використовувати воду із приватних криниць, які повсякчас межують з вигрібними ямами.

Каналізаційні води та хімічні речовини, що містяться в нечистотах потрапляючи в грунт, отруюють воду в криницях. Якість води в даних водозабірних ніхто не перевіряє, тому є ризики негативного впливу на здоров’я мешканців, розвитку інфекційних захворювань, порушення природнього балансу, що буде причиною екологічної катастрофи.

Згідно з Державними санітарними нормами та правилами утримання територій населених місць, затвердженими Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17 березня 2011 року № 45 – вигреби на території присадибної ділянки повинні бути віддалені від індивідуальних колодязів на відстань не менше 20 м., та від стін житлових будівель на відстань не менше 20 м. Розміри прибудинкових земельних ділянок не дозволяють дотримуватися Державних санітарних норм, тому вигрібні ями межують і з будинками і з криницями.

Всупереч своїй волі, мешканці смт.Рудно змушені порушувати Державні санітарні норми, наражаючи себе на небезпеку. Ст.50 Конституції України чітко гарантує, що кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Також, звертаємо вашу увагу, що в тарифі на воду міститься складова – за водовідведення. Тобто, ми сплачуємо за послугу, яку навіть не отримуємо, бо центральна каналізація відсутня, а за очистку вигрібних ям сплачуємо власні кошти. Таким чином, ми двічі оплачуємо водовідведення, що негативно впливає на вміст гаманця, та сімейний бюджет кожного з нас.

В своїх передвиборчих програмах 2010 та 2015 років ви вказували одним із пунктів своєї програми роботи на посаді голови селищної ради смт.Рудно – каналізування селища. Протягом 2010-2015 років дана обіцянка виконана не була.

ПРОСИМО:

  1. Вжити заходів щодо виділення коштів на влаштування мережі центральної каналізації в смт.Рудно та підключення до даної каналізації вул. _____.
  2. Повідомити про план та терміни проведення робіт по каналізуванню селища – в 5-денний термін, з моменту отримання даного звернення (відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації»).

Підписи та дані мешканців, які підписали звернення:

__________________________________________________________________________________

Підпис, дата, ПІП, адреса

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 987 переглядів