Позовна заява про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

До Залізничного районного суду м.Львова

м.Львів, вул.С.Бандери, 3

Позивач:           _____________________________,

79493, м.Львів-Рудно, вул.______________

Відповідач:       _____________________________,

79493, м.Львів-Рудно, вул.______________

Позовна заява

про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Я, ____________________________ разом із сім’єю, проживаю у житловому будинку №____ по вул. ___ у смт.Рудно Залізничного району м.Львова.

По сусідству зі мною, у житловому будинку №__________ по вул. _____________, проживає відповідач _____________________.

В’їзд на мою земельну ділянку з вулиці _______ проходить через провулок, який проходить повз будинок Відповідача. Пошохідних доріжок на даному провулку немає.

Відповідачем було порушено межові знаки власної земельної ділянки та червоні лінії, захоплено близько 3 м земель селищної ради, та побудовано огорожу власної земельної ділянки, штучно звузивши проїжджу частину цього провулку. Внаслідок цього транспортні засоби що рухаються провулком, рухаються досить близько до огорожі відповідача з однієї сторони та гр. ______ з іншої сторони, створюючи загрозу життю та здоров’ю пішоходам. В’їзд на земельну ділянку Відповідача (брама) є зі сторони вулиці _____________, а зі сторони даного провулку є лише хвіртка.

Відповідач, маючи можливість зручно в’їхати на свою територію через браму, або залишати свій автомобіль біля брами, постійно залишає свій автомобіль біля хвіртки, таким чином перешкоджає вільному входу на мою земельну ділянку пішоходам, зокрема моїй доньці з новонародженою внучкою у дитячому візку, і взагалі унеможливлює проїзд на мою земельну ділянку іншого транспорту: ні приватних автомобілів, ні, в разі потреби, автомоблів що здійсюють перевезення вантажів, карети швидкої медичної допомоги, пожежної служби.

Поряд з тим, залишивши автомобіль Відповідач або зникає у своєму домоволодінні, або з тих чи інших причин відмовляється забрати свій автомобіль, щоб дати можливість проїхати транспортним засобам на мою земельну ділянку.

На мої зауваження Відповідач не реагує, а продовжує залишати своє авто на тому ж місці. Водночас у відповідь постійно пише на мене та членів моєї сім’ї безпідставні скарги в райвідділ міліції, про ніби-то завдану йому майнову та моральну шкоду.

Вважаю його дії незаконними, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 321 Цивільного кодексу України ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності або  обмежений у його здійсненні.

У разі порушення цього права власник має право на підставі ст. 391 Цивільного кодексу України вимагати усунення перешкод у здійсненні права користування своїм майном.

У відповідності з ч. 2 ст. 152 Земельного кодексу України власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов’язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою.

Зазначені мною обставини зможуть підтвердити _______________ та _________________

На  підставі  викладеного  й  у  відповідності  із ч. 2 ст. 152, ч. 2 ст. 158 ЗК України, ст. 16, ст. 391 ЦК України,  керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ч. 1 ст. 137ЦПК України

ПРОШУ:

1. Усунути перешкоди у користуванні моєю земельною ділянкою шляхом зобов’язання _________________________ не залишати атомобіль, інші транспортні засоби чи майно на провулку від вул._______ до мого будинку №____ по вул._____ в смт.Рудно.

2. Стягнути з Відповідача на мою користь судові витрати.

3. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про витребування у відповідача копії плану його земельної ділянки, і виклик до суду свідків:

– __________________________, який проживає за адресою: вул. ____________, буд. _____________, м.Львів-Рудно.

– __________________________, який проживає за адресою: вул. ____________, буд. _____________, м.Львів-Рудно.

Додатки:

 

Копія свідоцтва про право власності на будинок.

 

Копія державного акту на право власності на землю.

 

Копія плану земельної ділянки.

 

Квитанція про сплату судового збору.

 

Копія квитанції про сплату судового збору.

 

Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

 

Копія позовної заяви з додатками.

„____”___________2011 р.           ________________

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
9 755 переглядів