Скарга на бездіяльність державного виконавця

Франківський районний суд м. Львова
79044, м. Львів, вул. Г.Чупринки, 69

Скаржник (стягувач): Нечипоренко Володимир Борисович
79000,м. Львів, пляц Пруса,1
Ідентифікаційний код 123456
Тел. (097) 6789101112

Особа, рішення, дії або бездіяльність якої оскаржується: Начальник Відділу державної виконавчої служби
Голосіївського районного управління юстиції
03022, м. Київ вул. Ломоносова, 22/15

СКАРГА
ПРО ВИЗНАННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ НЕЗАКОННОЮ, ТА ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВЧИНИТИ ДІЇ

18.01.2013 р. мною було направлено на адресу Відділу державної виконавчої служби Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві, заяву про відкриття виконавчого провадження по примусовому виконанню рішення Франківського районного суду м.Львова від 16.11.2012 р. по справі №2/1326/1765/2012 за позовом Нечипоренко В.Б. до ТзОВ «Страховий брокер «Експерт» та ПрАТ «СК «Інтерполіс». Відповідно до виконавчого листа, до стягнення підлягало 429,65 грн. із ПрАТ «СК «Інтерполіс» на мою користь.
Заява була отримана Відділом державної виконавчої служби 21.01.2013 р. (копія заяви та повідомлення про вручення додаються).
Копії постанови про відкриття виконавчого провадження на мою адресу не надходило.
18.03.2013 р. я звернувся до начальника відділу ДВС Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві з заявою з проханням надати копію постанови про відкриття виконавчого провадження, а також надати інформацію про хід виконавчого провадження. (копія заяви та повідомлення про вручення додаються).
Станом на 08.05.2013 р. документів, що підтверджують відкриття провадження та виконання такого, на мою адресу не надходило.
Через відсутність зворотної інформації від ВДВС, я вважає що є очевидною бездіяльність начальника відділу ДВС Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві, що є незаконною з таких підстав.
Відповідно до ст. 25 Закону України „Про виконавче провадження” державний виконавець у 3-денний строк з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, а копія постанови про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного робочого дня надсилається стягувачу, боржнику та органу (посадовій особі), який видав виконавчий документ.
Відповідно до ч.1 ст. 31 Закону України „Про виконавче провадження” копії постанов державного виконавця та інші документи виконавчого провадження державний виконавець зобов’язаний довести до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження.
Враховуючи, що жодних постанов про вчинення виконавчих дій та інших документів виконавчого провадження на мою адресу не надходило, в мене є підстави вважати, що начальником ВДВС не було вчинено жодних розпорядчих дій по виконанню рішення Франківського районного суду м.Львова, а співробітниками ВДВС не було вчинено жодних виконавчих дій.
Відповідно до статей 383-384 ЦПК України та статті 82 Закону України «Про виконавче провадження» рішення, дії або бездіяльність державного виконавця можуть бути оскаржені безпосередньо до суду або начальнику відділу.
Відповідно до ч. 4 ст. 82 Закону України «Про виконавче провадження» рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами до суду, який видав виконавчий документ. Таку ж норму містить і ч. 2 статті 384 ЦПК України.
Враховуючи викладене, ПРОШУ суд:
1) Визначити бездіяльність начальника відділу ДВС Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві незаконною.
2) Зобов’язати начальника відділу ДВС Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві вжити заходів щодо відкриття виконавчого провадження, та направити на мою адресу копію постанови про відкриття виконавчого провадження.
3) Зобов’язати начальника відділу ДВС Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві вжити передбачених законодавством заходів для виконання рішення Франківського районного суду м.Львова по стягненню із ПрАТ «СК «Інтерполіс» на мою користь429,65 грн..
4) Зобов’язати начальника відділу ДВС Голосіївського районного управління юстиції в м.Києві направляти на мою адресу копії документів по вчинених виконавчих діях.
5) Судові витрати покласти на особу, бездіяльність якої оскаржується.
Додатки у копіях:
1. Копія заяви про відкриття виконавчого провадження від 18.01.2013 р.
2. Копія поштового повідомлення про вручення листа ДВС 21.01.2013 р.
3. Копія заяви про стан виконавчого провадження від 18.03.2013 р.
4. Копія поштового повідомлення про вручення заяви ДВС 26.03.2013 р.
5. Копія скарги з додатками для особи бездіяльність якої оскаржується.
08.05.2013 р.                                   В.Б.Нечипоренко

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
17 053 переглядів