Заява про надання роз’яснень по призначенню опікуна

Органу опіки і піклування Залізничної райадміністрації

79022, м. Львів, вул. Виговського, 34

Рудненській селищній раді

79493, м.Львів-Рудно, вул.Короленка,1

Полікарп Оксани Іванівни

79493, м.Львів-Рудно, вул.Дерева,3

ЗАЯВА

Я, Полікарп Оксана Іванівна проживаю в смт.Рудно по вул.Деревій, №3, разом зі своєю мамою – Гаврик Вірою Григорівною – 1931 р.н. Мати є власником ½ частини будинку в якому ми проживаємо. Власником іншої частини будинку є я.

В моєї матері, останнім часом внаслідок похилого віку, погіршилася пам’ять та координація рухів. Періодично мати пропадає з дому, і з її слів, цей час вона проводить в свого сина, що мешкає в м.Пустомити, чи інших родичів ( в кого саме – мені не відомо). Контроль за мамою я здійснювати не можу, оскільки на мої зауваження, про необхідність не виходити за межі подвір’я я отримую відмову, що мотивується тим що з забороняю матері вільно переміщатися, для задоволення її соціальних та побутових потреб. Фізично обмежити матір в свободі пересування я не маю права. Через те, що мати пропадає з дому внаслідок втрати самоконтролю та дезорієнтації, вона може потрапити в складну ситуацію як от загубитися, чи ДТП (тим часом призвівши до настання неприємної ситуації для власника авто), або попасти в руки зловмисників, які внаслідок незаконних дій здійснять розпорядження від її імені, її частиною будинку.

Моя мати є престарілою особою, інших доходів окрім пенсії немає. Пенсію яку вона отримує, матір не витрачає на своє утримання (ні на харчі, ні на комунальні послуги), а стверджує, що їй не відомо, куди діваються гроші. Утримання матері здійснюю я, зокрема ми оплачую водопостачання, електропостачання, газ, вивезення твердих-побутових відходів, витрати на харчування та лікування моєї матері. В даний складний час мені бракує коштів на утримання матері, тому необхідно щоб її власні кошти (пенсія), теж витрачалася на її потреби.

В наслідок того, що моя мати Гаврик Віра Григорівна не може контролювати свої дії та самостійно забезпечити своє безпечне (в т.ч. для сторонніх осіб) та повноцінне проживання та раціональне використання коштів, я вважаю, що моїй матері необхідно призначити опікуна (піклувальника).

Враховуючи вищевикладене, прошу надати мені роз’яснення про порядок моїх дій, які необхідно вчинити, щоб призначити особу, яка зможе здійснювати догляд за моєю матір’ю, та контроль за отриманням і витрачанням її пенсії, контроль за її майном.

25.01.2016 р.                                                                          Полікарп О.І.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
1 909 переглядів