Звернення по облаштуванню спортивного майданчика

Р У Д Н Е Н С Ь К А     С Е Л И Щ Н А     Р А Д А

79493, смт.Рудно, вул.Короленка, 1

депутат Балич Ігор Ігорович

____________________________________________________________________

 

Вих. №____

від 15 квітня 2019 р.

Міському голові Львова

Садовому А.І.

79000, м.Львів, пл.Ринок, 1

 

Начальникові управління молоді та спорту Львівської міської ради

Нікуліну А.В.

79000, м.Львів, пл.Ринок, 1

Голові Рудненської селищної ради

Форманчуку І.Б.

79493, смт.Рудно, вул.Короленка, 1

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

В смт.Рудно зареєстровано майже 7 тисяч осіб, серед яких велика кількість дітей середньо та старшого шкільного віку, молоді та активного дорослого населення, які мають бажання займатися спортом.

Незважаючи на велику кількість мешканців відповідної групи, на території селища немає жодного спортивного майданчика. На території стадіону «Лісок» (між вулицями Шевченка та Грушевського) є лише залишки старого (що складається фактично з турніка та брусів), які несуть небезпеку і викликають розпач, хоча в відсутність альтернативи використовуються і мешканцями, і учнями школи №74 на уроках фізкультури (школа немає іншого стадіону). Діти можуть поранитися займаючись з таким напівзруйнованим спортивним вуличним інвентарем, але знову ж таки – вибору немає, бо платні спортивні зали не всім є доступними.

Дітям та юнацтву у вільний від навчання час нічим зайнятись (особливо влітку), вони просто «вбивають час» – «тиняються» вулицями без справи, потрапляють в сумнівні компанії. Відсутність місця для здорової комунікації та фізичного розвитку, можливості вільного зайняття спортом, негативно впливає на морально-психологічний стан молоді, перешкоджає достойному фізичному розвитку молодої генерації рудненчан.

В 2016 року за підтримки Львівської міської ради в смт .Рудне було організовано роботу зорієнтовану на встановлення спортивного майданчика на території стадіону «Лісок» (між вулицями Шевченка та Грушевського). Рудненською селищною радою рішенням №__ від____ було погоджено місце розташування такого об’єкту.

_______________________ за моєї ініціативи було підготовлено заявки на участь в мікропроектах ________, однак така участь була безуспішною. Це не перешкоджає і в подальшому подавати даний проект на наступні конкурси, однак час проходить, а якраз його варто було б використати з більшою користю – на користь громади через покращення спортивної інфраструктури селища.

З метою покращення соціально-спортивної інфраструктури смт.Рудно, сприяння культурному та спортивному розвиткові дітей та молоді, –

 

ПРОШУ:

  1. Виділити кошти для будівництва спортивного майданчика на території стадіону «Лісок» (між вулицями Шевченка та Грушевського) в смт.Рудно.
  2. Організувати роботи та забезпечити реалізацію проекту по будівництву спортивного майданчика.

 

Депутат  Рудненської селищної ради

від виборчого округу №9                                                        І. Балич

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
974 переглядів