Деякі особливості реєстрації ООО

Наш час має досить багато своїх особливостей, котрі вирізняють його в порівнянні з минулими часами.

Однією з подібних особливостей, притаманних сьогоденню, можна назвати те, що дуже велика кількість фізичних та юридичних осіб прагнуть якомога швидше зареєструвати свою підприємницьку діяльність, щоб не витрачати ані сил, ані часу на паперові питання та обхід кабінетів державних службовців. Беручи це до уваги, все частіше зустрічається така ситуація, що реєстрація ООО,або ж іншої форми підприємницької діяльності, відбувається не власниками бізнесу, а кваліфікованими фізичними чи юридичними особами. Завдяки подібній послузі можна зекономити багато сил, часу та коштів.

1_1_notarius-09-290x240

Що ж необхідно для того, щоб процедура реєстрації пройшла якомога швидше та не виникло жодних проблем або зволікань. У цьому питанні слід ретельно підійти до двох ключових питань, які не терплять несумлінності або халатності. По-перше – процес реєстрації має супроводжуватися кваліфікованою та досвідченою в подібних питаннях особою. По-друге, компанія, котра проходить процедуру реєстрації, повинна мати повний пакет необхідних документів.

Як писалося вище, все частіше можна зустріти ситуацію, коли реєстраціею підприємницької діяльності займаються не власники бізнесу чи їх працівники, а кваліфіковані, уповноважені на те компанії. Наприклад, компанія «Лігал ПрофСервіс» має великий позитивний досвід у наданні юридичних послуг, в тому числі, одним з напрямків діяльності компанії є законна реєстрація бізнесу – що служить гарантією для кожного клієнта: його питання буде вирішене в самі стислі терміни, при цьому, гарантується максимально позитивний результат співпраці.

Другим важливим чинником є необхідність підготувати повний пакет документі, необхідних для подачі до державних органів. Слід мати на увазі, що іноді законодавство змінюється, тому перелік документів також може корегуватися. Крім того, на те, які саме документи необхідно подавати до органів реєстрації, впливає вид діяльності та той факт, чи засновник підприємства є українцем чи це громадянин іншої держави. Для того, щоб зібрати необхідний пакет документів та уникнути даремних зусиль, слід отримати кваліфіковану консультацію, які документи для реєстрації необхідно мати саме зараз.

Правильна реєстрація ООО, так само як і іншого виду підприємницької діяльності, стане запорукою законності бізнесу та його добрих взаємовідносин з державними контролюючими органами.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
1 926 переглядів