Заява у виконавчу службу по затримці у відкритті виконавчого провадження

Начальнику Державної виконавчої

служби Дубенського районного управління юстиції

м. Дубно, вул. Пекарська, 30

Стягувач:           ТОВ „Рябий пес”

79049, м.Львів, вул.Антонича, 000/000

Заява

18 вересня 2010 року нами було передано на виконання Виконавчі листи Дубенського міськрайонного суду Рівненської області від 28 серпня 2010 року про примусове виконання рішення суду від 28 серпня 2010 року по справі №0-000/10, яке набрало законної сили, про стягнення з Гвардійця Олега Анатолійовича на користь ТОВ “Рябий пес” 25380 (двадцять п’ять тисяч триста вісімдесят) грн. основного боргу, та 253 (двісті п’ятдесят три)  грн. 80 копійок державного мита, 30 (тридцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Надіслані документи, відповідно до поштового повідомлення про вручення, було отримано уповноваженою особою –  Штольня 30 вересня 2010 року. Відповідно до ст. 24 Закону України „Про виконавче провадження” державний виконавець у 3-денний строк з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, а копія постанови про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного дня надсилається стягувачу, боржнику та органу (посадовій особі), який видав виконавчий документ.

Станом на сьогоднішній день документів, що підтверджують відкриття провадження нам не надійшло.

На підставі наведеного вище, просимо надати копію постанови про відкриття виконавчого провадження, повідомити про причини пропущення строків. Просимо також  надати інформацію про хід виконання рішення Дубенського міськрайонного суду та у провадженні котрого державного виконавця знаходиться справа.

Додаток:

1. Копія повідомлення про вручення поштового повідомлення.

Директор

ТОВ „Рябий пес”                                                    Н.К.Нечипоренко

 

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП » Претензійно-позовна робота »
4 289 переглядів