Особливості посвідки на постійне проживання в Україні

Статистика останніх років переконливо свідчить про тенденцію до зростання кількості громадян з інших країн, котрі на протязі досить довгого часу перебувають в Україні, при цьому вони не отримали або навіть і не планують отримувати громадянство. Деякі з людей навіть прийняли тверде рішення залишитися в Україні на постійне проживання. Як би там не було, за умови проживання в країні на постійній основі, громадяни з інших країн світу зобов’язані отримати та мати чинну посвідку на постійне проживання, котра видається уповноваженими державними органами.

Посвідка на постійне проживання дає право громадянину іншої держави перебувати Україні на законній основі, вести відкрите життя, ті займатися власними справами, не боячись депортації чи труднощів з органами правопорядку. Факти свідчать про те, що люди залишають власну домівку та переїзжають до України з самих різноманітних причин. Уповноважені державні органи, а саме міграційна та прикордонна служби України зобов’язані ретельно розібратися в кожній окремій ситуації та прийняти відповідне рішення, чи має певна людина право перебувати на території, котра підконтрольна українському уряду, на законному рівні, працювати та користуватися іншими привілеями.

Досить велика кількість громадян з інших країн прибувають до України, як висококваліфіковані спеціалісти, на запрошення державних чи приватних компаній, при чому, неважливо – певна юридична особа є вітчизняною, закордонною чи відноситься до якоїсь окремої форми власності. В тому випадку, коли людина планує працювати в Україні, особливо на протязі певного періоду часу, їй необхідно пройти процедуру отримання дозволу на працевлаштування. Завдяки наявності такого дозволу, особа має можливість працювати в Україні на законній основі, а компанія може наймати такого працівника до себе в штат, без ризиків що до відносин з контролюючими чи правоохоронними органами.

Кваліфікована юридична допомога для іноземців
В тому разі, коли громадянин іншої країни приїздить до України з власної волі чи внаслідок обставин непереборної для нього сили, людина може зіткнутися з безліччю труднощів та питань. Завдяки інтернет-ресурсу migration.lviv.ua/, можна отримати вичерпну та достовірну інформацію відносно юридичної практики у міграційних питаннях, а також скористатися допомогою кваліфікованих юристів та правників. Насправді, юридичні питання у міграційному законодавстві України досить різносторонні та інколи складні, проте, завдяки професіональній підтримці можна знайти вихід у самій нестандартній ситуації.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам »
1 672 переглядів