Work-garant – гарантія безпечного працевлаштування в Польщі

Спостереження спеціалістів ринку занятості України однозначно свідчить на користь того, що продовжує зростати кількість громадян, котрі виїжджають працювати за кордон.

Деякі люди їдуть на заробітки не на довго, лише на декілька місяців, інші ж приймають рішення відправитися до Польщі на постійне місце проживання. Робота в Польщі вабить велику кількість українців тим, що роботодавці країни-сусідки готові платити досить достойну заробітню платню, до того ж. у цій країні до громадян з України,як правило, гарне ставлення з боку населення, працедавців та можновладців, що позитивно впливає на працевлаштування та період адаптації у новому середовищі.

Компанія Work-garant надає можливість кожному бажаючому підібрати саме ту вакансію, котра в повній мірі підійде йому з точки зору рівня заробітної платні, кваліфікації робітника та умов праці. Слід пам’ятати, що виїзд до іншої країни з метою роботи та проживання потребує ретельної підготовки та чималих зусиль. Одним з найважливіших питань, котре необхідно вирішити людині – знайти добросовісного посередника між роботодавцем та працівником. Саме посередник допомагає у пошуку підходящої пропозиції працевлаштування, вирішенні питань з тим, як доїхати до Польщі, де розміститися та, в разі необхідності, допомагає вирішувати спірні питання чи суперечності між сторонами.Відгуки про Work-garant, котрі залишають задовлені клієнти компанії, однозначно вказують на те, що цьому посереднику можна повністю довіряти.

Чому дуже важливо, хто допомагає у працевлаштуванні за кордоном зацікавленій людині? У більшості випадків співпраця між роботодавцем та працівником будується завдяки послугам посередника.Агентство з працевлаштування Work-garant працює з дотриманням усіх вимог законодавства, як національного, так і міжнародного – завдяки цьому інтереси та права кожного з клієнтів повністю дотримуються.

Той факт, що людина, котра шукає роботу за кордоном, не може в більшості випадків самостійно поспілкуватися з роботодавцем, вимагає сумлінного вибору посередника. Що слід мати на увазі задля впевненості у безпеці співпраці з компанією-посередником? Перш за все, дуже важливо впевнитися, що юридична особа має право на проведення посередницької діяльності в питанні прав лаштування за кордоном. Крім того, буде добре, якщо людина зможе знайти відгуки про компанію від тих людей, які вже переїхали до Польщі – завдяки цій інформації можна більше дізнатися про окремого працедавця, та особливості проживання у новій для себе країні.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам »
1 746 переглядів