Адвокатський запит

Адвокат

Нечипоренко Никифір Калістратович

Адреса:_________________________

Тел._____________________________

свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №___, видане на підставі рішення атестаційної палати _________ КДК адвокатури від «_»  ____ __р. №_

 

Кому:_______________

Куди:_______________

 

Запит

(в порядку ст. 6 Закону України «Про адвокатуру»)

У зв’язку із наданням юридичних послуг Паркінсону Джону Фердінандовичу, керуючись ст.ст. 3, 5, 6 Закону України «Про адвокатуру», прошу надати інформацію щодо ____________________.

Одночасно прошу надати копію ___________________________.

Вищезазначену інформацію прошу надіслати в строк до __________ р. за адресою: _____________.

 

 

Відповідно до Указу Президента України «Про деякі заходи щодо підвищення рівня роботи адвокатури» №1240/99, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій зобов’язані сприяти реалізації права адвокатів збирати відомості…, надавати безоплатно відповідні відомості та копії документів за запитами адвокатів та адвокатських об’єднань у справах, що перебувають у їх провадженні.

 

З повагою,

адвокат                _____________________ Н.К.Нечипоренко

 

Адвокатський запит підтримую ________________ (клієнт) Д.Ф.Панкінсон

Вчинення   в   будь-якій   формі  перешкод  до  здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової  допомоги  або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці – карається статтею 397 Кримінального Кодексу України.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
7 025 переглядів