Чи може іноземець оформити субсидію в Україні в 2016 р.

Підвищення тарифів на комунальні послуги і низький рівень доходів змушує українців звертатися за субсидіями.

Чиновники значно спростили процедуру надання субсидій споживачам і запевнили, що коштів достатньо для всіх, кому необхідна компенсація.

Незважаючи на те, що субсидія за новими правилами надається з травня 2015 року, у споживачів виникають питання, наприклад, чи можуть претендувати на компенсацію іноземці з постійним дозволом на проживання.

Згідно з порядком надання субсидій – не встановлено обмежень щодо громадянства при нарахуванні компенсації.  Держдопомога на оплату ЖКП надається одній з осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

Субсидія може нараховуватися і споживачам, що не зареєстровані в квартирі, або будинку, але постійно проживають в ньому. Підставою для надання субсидії може бути договір оренди житла.

Для отримання компенсації необхідно заповнити заяву та декларацію про доходи. У декларації необхідно вказати дані про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні – прізвище, ім’я, і якщо є, то по-батькові, дата народження, серії та номери паспортів, ідентифікаційного номера.

Джерело: domik.ua

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
1 697 переглядів