Комплексне звернення від інваліда до місцевої влади про ремонт дороги

Міському голові м.Комарно

п._____________________м.Комарно,

Депутатові Комарнівської міської ради

від виборчого округу №_____

п._______________________

Депутатові Львівської обласної ради

від виборчого округу №_____

п._______________________

Депутатові Верховної ради України

від виборчого округу №_____

п._______________________

Начальникові Городоцького відділення

поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області

п/п-ку поліції Прокопчуку О.О.

 Керівникові Львівського обласного осередку

ГО “УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ІНВАЛІДІВ – УСІ”

79000, м.Львів, вул. ______________

Від _________________________________

інваліда __________________________

що мешкаю за адресою:____________________

ЗАЯВА

На вулиці якій я проживаю – _____ в м. Комарно, – відсутнє автодорожнє покриття. Вулиця є звичайною міжсільською польовою дорогою, яка в спеку засипає навколишні будинки, огорожі, подвір’я пилюкою, а в дощ розмокає болотом, до неможливості проїзду чи проходу, що ускладнює рух транспортних засобів та створює загрозу життю і здоров’ю учасників дорожнього руху. Хочу зазначити, що стан дороги порушує всі допустимі показники, передбачені ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

Наявність ям, вибоїн, колії, напливів на дорозі, відсутність покриття та розмітки, сприяє створенню аварійних ситуацій, загрожує життю людей та може стати причиною пошкодження транспортних засобів, завдання шкоди життю та здоров’ю пішоходів та майна, що межує з дорогою.

Вулиця _______ є єдиною дорогою, що забезпечує мешканцям виїзд на роботу, лікування, доступ автомобілів пожежної служби, поліції, швидкої медичної допомоги. Цією дорогою наші діти ходять до школи та дитячий садок. Рух вказаною вулицею для таких категорій мешканців і транспорту утруднений і небезпечний. Поряд з цим, в найгіршій ситуації опинилися мешканці – люди з обмеженими можливостями та батьки з дитячими візочками, які взагалі позбавлені можливості пересуватися цією вулицею, оскільки ні інвалідний візок, ні дитячий тут проїхати не зможе. Коли приходить осінь або весна, то проїхати по вулиці чи пройти – неможливо взагалі.

Це все призводить до того, що порушуються наші конституційні права: на доступ до освіти, право на швидку медичну допомогу і т.д.

Відповідно до ст.4 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» –«Діяльність держави щодо інвалідів виявляється у створенні умов для забезпечення їхніх прав і можливостей нарівні з іншими громадянами для участі в суспільному житті та полягає у виявленні, усуненні перепон і бар’єрів, що перешкоджають забезпеченню прав і задоволенню потреб, у тому числі стосовно доступу до об’єктів громадського та цивільного призначення, благоустрою, транспортної інфраструктури, дорожнього сервісу (далі – об’єкти фізичного оточення), транспорту, інформації та зв’язку, а також з урахуванням індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів – до освіти, праці, культури, фізичної культури і спорту;  охороні здоров’я;  соціальному захисті;  сприянні громадській діяльності.».

Вказана стаття ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» порушується, оскільки я, як особа з обмеженими можливостями, позбавлена усього переліченого обсягу прав. І порушення це відбувається через те, що орган місцевого самоврядування, який виконує функцію держави на місці, не забезпечує належний ремонт та утримання дороги та тротуарів в м.Комарно.

Оскільки дана дорога знаходиться на балансі м. Комарно та відповідно до п. 1.11, 2.2., 2.28 Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого Наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства та на підставі ст.ст. 1, 4, 15, 19-20 ЗУ «Про звернення громадян», —

 

Прошу:

  1. Вжити заходів по включенню дороги вулиці ____________ до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності у м.Комарно на 2017 рік.
  2. В силу наявних можливостей вжити заходів та впливу, на організацію та проведення ремонтних робіт, та приведення стану стан автодорожнього покриття і тротуарів до нормативів ДСТУ 3587–97 та інших державних норм, в термін зазначений законом.
  3. Проінформувати мене у письмовій формі у передбачений законодавством термін про здійснені заходи.

 

З повагою,                                                                  ________________

15 березня 2017 р.

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
1 962 переглядів