Лист-повідомлення членам садівничого кооперативу

Іваносяну І.І.

79000, м.Львів, Пляц Пруса, 00/00

Шановний члене кооперативного садівничого товариства «Файні коні».

На даний час в нашому садовому товаристві спостерігається зневажливе ставлення частини членів товариства в тому числі і Вашої персони, до своїх обов’язків, що передбачені Статутом товариства та нормами Закону України «Про кооперацію».

Зокрема Вами не забезпечується:

– використання землі відповідно до цільового призначення – тобто для садівництва,  не проводяться роботи по знищенню бур’янів (які з року-в рік все більше множаться та захаращують сусідні ділянки). Дане халатне відношення окремих землекористувачів, завдає непоправної шкоди сусіднім земельним ділянкам сумлінних користувачів;

– не сплачуються членські внески, що не дає можливості для повноцінної діяльності кооперативу та його органів.

Звертаємо Вашу увагу, що невиконання вимог Статуту та рішень уповноваженого органу чи посадової особи товариства, може стати причиною до застосування до порушника відповідних санкцій.

Відповідно до п.5.2. Статуту товариства, повідомляємо Вам про необхідність виконання вимог Статуту товариства, а саме – просимо усунути вищевказані недоліки: сплатити членські внески за 2015 та 2016 роки, провести очищення Вашої земельної ділянки від бур’янів та шкідників. Термін для усунення вказаних порушень надаємо Вам 30 днів з моменту отримання даного листа, однак не пізніше ніж 30 серпня 2016 року.

Також повідомляємо про проведення чергових загальних зборів членів кооперативу, що відбудуться 05 вересня, о 11,00 год. на території кооперативного садівничого товариства «Файні коні».

Питання що будуть розглянуті на чергових загальних зборах:

  1. Звіт правління про діяльність в 2015 р.
  2. Затвердження річного звіту і балансу кооперативу .
  3. Виключення із членів кооперативу вибулих, померлих осіб та включення до складу кооперативу нових членів замість вибулих, померлих.

Голова кооперативного

садівничого товариства «Полуниця»                 Н.К.Нечипоренко

25 липня 2016 р.

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 479 переглядів