Порядок відшкодування ФГВФО вкладів малолітнім особам (які не досягли 14 років)

Гарантована сума відшкодування за вкладом, який належить малолітній особі (яка не досягла 14 років) виплачується батькам (усиновлювачам) або опікунам (піклувальникам) у наступні способи:

відшкодування батькам (усиновлювачам) або опікунам (піклувальникам) вкладника упродовж 30 робочих днів з дня початку виплат в період ліквідації (виплати за загальним Реєстром вкладників, які мають право на відшкодування коштів за рахунок Фонду) здійснюютьсяза умови пред’явлення законним представником документів, що дають змогу ідентифікувати вкладника та його законного представника, – свідоцтва про народження вкладника або іншого документа, що посвідчує особу вкладника, та паспортного документу, що посвідчує особу законного представника. Опікун (піклувальник) також має пред’явити документ, що підтверджує статус законного представника вкладника, – рішення суду тощо.

Якщо вкладник та його законний представник є резидентами, то додатково подаються реєстраційні номери облікової картки платника податків податків (ідентифікаційний номер) або паспорт, у якому контролюючими органами зроблено відмітку про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

– виплата сум відшкодування особам, які унаслідок їх неявки або з інших причин  не одержали кошти протягом строку виплат за загальним вкладників, здійснюється шляхом переказу відшкодувань за результатами розгляду індивідуальних звернень вкладників до Фонду. В такому випадку батькам (усиновлювачам) або опікунам (піклувальникам) необхідно надіслати до Фонду заяву і документів, що дають змогу ідентифікувати вкладника та його законного представника, – нотаріально засвідченої копії свідоцтва про народження вкладника або іншого документа, що посвідчує особу вкладника, та копії паспортного документу, що посвідчує особу законного представника. Опікун (піклувальник) також має подати засвідчену відповідно чинного законодавства копію документу, що підтверджує статус законного представника вкладника, – рішення суду тощо.

Якщо вкладник та його законний представник є резидентами, то додатково подаються копії реєстраційних номерів облікової картки платника податків податків (ідентифікаційний номер) або копію паспорту, у якому контролюючими органами зроблено відмітку про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 284 переглядів