субсидія, якщо подарую будинок…

В мене в моїй всласності є будинок і квартира Я зареєстрована в квартирі, син у моєму будинку. Якщо я подарую будинок сину? , чи я буду мати право зразу на субсидії, так як зарплата у мене мала – 1900 гр. І , цікаво, якщо в будинку є лічильники , то на яку норму субсидій може розраховувати зареєстрований. , якщо він проживає один.

Відповідь юриста:

Доброго дня. Якщо Ви подаруєте будинок сину, то зможете претендувати на отримання субсидії на оплату комунальних послуг щодо квартири.
Щодо норм, які враховуються при призначенні субсидії, то вони наступні:
1) норма житла: 13,65 м. кв. на особу + 35,22 м. кв. на сім’ю;
2) споживання природного газу: на опалення – 7 м3 на 1 м2 площі * кориг. коеф. (в опалювальний період), на газову плиту (приготування їжі) – 6 м3 на особу, на газову плиту за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача (приготування їжі і підігрів води – 9 м3 на особу, на газову плиту і водонагрівач – 18 м3 на особу;
3) централізоване водопостачання та водовідведення: постачання холодної води – 2,4 м3 на особу (за наявності централіз. постачання гарячої води) або 4,0 м3 на особу (за відсутності централіз. постачання гарячої води), постачання гарячої води – 1,6 м3 на особу, водовідведення – 4,0 м3 на особу;
4) електроенергія: на опалення – 65 кВт.год на 1 м2 площі * кориг. коеф. (в опалювальний період), у будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами – 90 кВт. год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї (за наявності централізованого постачання гарячої води) або 120 кВт. год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї (за відсутності централізованого постачання гарячої води), у будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами – 130 кВт. год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї (за наявності централізованого постачання гарячої води) або 150 кВт. год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї (за відсутності централізованого постачання гарячої води).

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
2 051 переглядів