Експорт меду

Доброго дня. Скажіть будь-ласка, у мене є пасіка, поки-що не зареєстровано, є можливість експортувати мед за кордон. Що мені потрібно, які вимоги, щоб могти експортувати мед закордон. Фактично починаючи з реєстрації…і аж до митниці…??

Відповідь юриста:

Доброго дня. Поетапно:
1) зареєструвати приватного підприємця;
2) зареєструвати пасіку та отримати паспорт пасіки. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах один раз в рік заснування пасіки. Реєстрація пасік проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи, в якій зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей. Під час реєстрації пасік проводиться їх обстеження районними (міськими) управліннями ветеринарної медицини. Районне (міське) управління ветеринарної медицини повинне видати в 30-денний термін заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації.
3) отримання документів для вивезення продукції бджільництва за межі України: продукція бджільництва, яка підлягає вивезенню з України,
повинна мати сертифікат відповідності, у якому повинно бути відображено: штрих-код країни, енергетична цінність (калорійність) одиниці продукції, адреса виробника продукції, термін зберігання, дата виготовлення, діастазне число (для меду), граничнодопустима концентрація важких металів (крім бджолиної отрути) та відповідати іншим вимогам ветеринарного законодавства. Окрім того, потрібно мати відповідний договір на продаж меду.
Враховуючи викладене, рекомендую звернутись до ветеринарної служби за місцем Вашого проживання для отримання більш розгорнутої інформації з цього питання.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
7 826 переглядів
1 комментарий
  1. Что делать в случае если нет своей пасики? Зато есть возможность достать хороший мед.

Comments are closed.