Субсидія для приватних підприємців

Чи має право приватний підприємець на субсидію. Робота у чоловіка більше сезонна, тому в міжсезоння дуже важко. Якщо реально пощитати всі доходи сім’ї, потім відняти витрати на податки, на закупку товару, то залишається сума не дуже велика, щоб платити по нових тарифах. Але ж податкова приймає звіти без витрат і такі ж видає довідки. Як в цій ситуації отримати субсидію, тому що реально вона потрібна? Дякую.

Відповідь юриста:

Доброго дня. З 1 травня 2015 року змінюється порядок надання субсидій. Згідно нового порядку подавати довідки про доходи необов’язково. Потрібно подати лише заяву та декларацію встановленої форми. Дані в декларацію особа заповняє самостійно, тобто Ви самі повинні визначити реальний дохід Вашої сім’ї, а вже потім Управління соціального захисту населення проведе перевірку правильності вказаних Вами даних.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
10 955 переглядів
2 комментариев
  1. чи зможу я отримати субсидію якщо я був за кордоном, а ще зареєстрований як приватний підприємець але здав патент і не займають підприємницькою діяльністю більше 1 року

  2. доброго дня порадьте будь ласка чи буде в мене субсидія якщо я стану приватним підприємцем 3 групи в будинку ще зареєстровані брат який офіційно не працює 45 років два пенсіонери розмір пенсії на місяць обдвох три тисячі і син якому 13 років допоможіть будь ласка.

Comments are closed.