Скарга в Захист прав споживачів (вартість проїзду в маршрутці)

Начальникові Головного Львівського обласного управління

у справах захисту прав споживачів

_________________________________

79000 м. Львів, вул. Чайковського, 20

Нечипоренко Никифір Калістратович

79049, м. Львів, вул. Антонича 888/111

С К А Р Г А

Перевізник ПП „Ато-Транс”, маршрут №00, необґрунтовано, тільки на підставі внутрішнього наказу по підприємству №11-07 від 00.00.2015 р. підняв вартість проїзду з 00.00.2015 р. до 15,00 грн., мотивуючи дане підняття зростом цін на паливо. Дане підняття тарифу є самовільним, без відповідного законного обґрунтування.

Незважаючи на збільшення вартості проїзду, проїзд не став комфортнішим, перевізник ПП „Ато-Транс” на маршруті №00 не забезпечив якісного перевезення пасажирів відповідно до графіка руху, зупинку маршруток даного маршруту на фіксованих зупинках.

Відповідно до встановленої процедури зміни цін на проїзд – зміна ціни відбувається за такою схемою: перевізники подають до Львівської міської ради обґрунтування та математичні розрахунки, що мали б підтверджувати доцільність підвищення тарифів. Департамент економічної політики ЛМР вивчає ці документи й оприлюднює свій висновок щодо законності обґрунтувань. Водночас паралельне розслідування проводять фахівці Антимонопольного комітету, інспекції контролю за цінами та податкової адміністрації. Після цього відбуваються спеціальні громадські слухання, і лише тоді питання про підвищення тарифів стає актуальним. Цього всього зроблено не було.

Прошу забезпечити мої права як споживача послуг, на продукцію належної якості, а саме:

–                     здійснити перевірку законності  підвищення тарифів на проїзд по маршруту №00, перевізник ПП „Ато-Транс”, внутрішнім наказом по підприємству (ПП „Ато-Транс”)  №11-07 від 00.00.2015 р.;

–                     перевірити якість послуг що надаються перевізником, з визначенням покращення якості послуг у зв’язку із збільшенням вартості проїзду;

–                     в разі неправомірності дій перевізника щодо необґрунтованості підвищення оплати за проїзд, вжити заходів щодо поновлення попередньої вартості проїзду.

00.00.2015 р.                            Підпис Н.К. Нечипоренко

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
5 025 переглядів