Скарга в паспортний стіл про порушення термінів видачі паспорта

Начальникові Паспортного Відділення Шевченківського РВ ЛМУ УМВСУ У Львівській Області

79019, м. Львів, вул. Донецька, 3

Нечипоренко М.Н.

м. Львів, вул. Жовківська, 000/000

ЗАЯВА

У зв’язку із одруженням та зміною прізвища, 01.01.2011 р. мною було подано комплект документів на заміну паспорта громадянки України .

При подачі документів, співробітники Вашої установи ознайомили мене з умовами отримання паспорта: переліком документів, термінами, розмірами та порядком оплати.

Також було зазначено, що якщо паспорт необхідний терміново, то за додаткову оплату в розмірі 500 грн. вони мені зможуть це зробити не пізніше ніж протягом 2-х тижнів з дня подачі документів.

У відповідності із ч.3. п.2. «Порядку оформлення і видачі паспорта  громадянина України» затвердженого наказом МВС України  15.06.2006 р.  N 600 – Видача та обмін паспорта проводиться в місячний термін.

Не зважаючи на дану норму, станом на 15.03.2011 р. паспорта мною отримано не було.

У відповідності із ст. 68 Конституції України, кожен  зобов’язаний   неухильно    додержуватися Конституції України та законів України. В даному випадку своїми діями Ви порушуєте дану статтю Основного Закону.

Внаслідок того, що Вашою установою порушуються встановлені терміни видачі паспорта, автоматично порушуються і мої права, як громадянина, а саме:

 • Я не маю можливості посвідчити свою особу;
 • Я не маю можливості взяти участь у голосуванні на виборах президента України;
 • Я не маю можливості виїзду за кордон на відпочинок чи оздоровлення;
 • Я не маю можливості оформити кредит;
 • Я не маю можливості видати довіреність;
 • Я не маю можливості отримати довіреність;
 • Я не маю можливості оформити спадщину, купівлю-продаж, дарування;
 • Я не маю можливості оформити договір страхування життя, договір страхування від нещасних випадків;
 • Я не маю права зайнятися підприємницькою діяльністю.

Прошу припинити порушення моїх прав, та здійснити видачу паспорта в 10-денний термін з дня отримання даного листа.

У іншому випадку, на підставі Стаття 56. «Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої ….бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень», я буду звертатися за захистом своїх прав в суд, з позовом про примушення Вас виконати свій обов’язок та норму права, з додатковим стягненням з Вас моральної та матеріальної шкоди.

Також, мною буде подано відповідні скарги в органи прокуратури та внутрішніх справ, з метою провести розслідування, на якій підставі відбуваються затримки у видачі паспортів на загальних підставах, та яким чиною за додаткових 500 грн., сплачених не в касу, співробітники Вашої установи сприяють та видають паспорти.

15.03.2011 р.                                                                                                М.Н.Нечипоренко

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
7 038 переглядів
2 комментариев
 1. Я міняла паспорт у зв’язку з зміною прізвища після одруження у Львові. Хотіла отримати безкоштовний бланк, який як був у мене до того, на що мені відповіли що таких бланків у мене немає. Розказали, що якщо я паспорт до місяця часу не поміняю – оштрафують. Щоб до них попасти, потрібно стояти в черзі мінімум 2 тижні. Таким чином я була змушена оплатити пластикову id лише у їхньому терміналі і обов’язково з працівником банку, який і вносив мені ці кошти в термінал. Внесла 191грн, а на чеку вибило 179. Сказали, що це так через комісію терміналу. Чек у мене забрали. Чи це законно? Чи могла я відстоювати паперовий бланк? Чи можу тепер щось змінити?

 2. Доброго дня! Безвідповідальність та незаконність мене таки в Україні не дивує! Разом з сестрою подали на біометричні паспорти , оплатили в банку, чекали на них близько 2 місяців. при отриманні виявилося наступне: сестра отримала паспорта біометричного, а я в свою чергу ні. поясніть мені будь ласка до кого мені звертатися з приводу цього питання?

Comments are closed.