Заява начальнику ГУМВСУ про необхідність контролю слідчих дій

Начальнику ГУМВС України у Нікудишній області Генерал-майору міліції 007

Заявник:           Нечипоренко Никифір Калістратович

0001, м.____, вул. _____,

ЗАЯВА

Я, Нечипоренко Н.К. разом із сім’єю, проживаю у житловому будинку №00 по вул.Стічна у м.___.

По сусідству зі мною, у житловому будинку № 00 по вул. Стічна проживає Підленький Абрам Баданович.

В’їзд на подвір’я мого будинку розміщений в кінці тупікового проїзду з вулиці Стічної. Це єдиний заїзд на мою земельну ділянку, і даний проїзд веде лише до моєї земельної ділянки. Пішохідних доріжок на даному проїзді немає.

Підленьким А.Б. було порушено межові знаки власної земельної ділянки та червоні лінії, захоплено близько 5 м земель міської ради, та побудовано огорожу власної земельної ділянки, штучно звузивши проїжджу частину цього провулку. Внаслідок цього транспортні засоби що рухаються провулком, рухаються досить близько до огорожі Підленького А.Б., створюючи загрозу життю та здоров’ю пішоходам. В’їзд на земельну ділянку Підленького А.Б. (брама) є зі сторони вулиці Тісної, а зі сторони даного провулку є лише хвіртка.

Підленький А.Б., маючи можливість зручно в’їхати на свою територію через браму, або залишати свій автомобіль біля брами, постійно залишає свій автомобіль біля хвіртки, таким чином перешкоджає вільному входу на мою земельну ділянку пішоходам, зокрема моїй доньці з новонародженою внучкою у дитячому візку, і взагалі унеможливлює проїзд на мою земельну ділянку іншого транспорту: ні приватних автомобілів, ні, в разі потреби, автомобілів що здійснюють перевезення вантажів, карети швидкої медичної допомоги, пожежної служби.

Поряд з тим, залишивши автомобіль Підленький А.Б. або зникає у своєму домоволодінні, або з тих чи інших причин відмовляється забрати свій автомобіль, щоб дати можливість проїхати транспортним засобам на мою земельну ділянку.

На мої зауваження Підленький А.Б. не реагує, а продовжує залишати своє авто на тому ж місці. Внаслідок незаконного захоплення Підленьким П.І частини дороги і його повсякчас хамської поведінки, між нами як сусідами вже близько 30 років тривають суперечки, сварки, хоча жодного разу не було застосовано фізичної сили ні з нашої, ні із його сторони.

Водночас у відповідь на мої зауваження, Підленький А.Б. постійно пише на мене та членів моєї сім’ї безпідставні скарги в райвідділ міліції, про ніби-то завдану йому майнову та моральну шкоду.

Останній із інцидентів мав місце 01.01.2013 р. А саме: мій син Калістрат на мопеді виїхав з нашого подвір’я та поїхав провулком в напрямку до основної вулиці. В Підленького А.Б. хвіртка була відкрита, за нею стояв Підленький А.Б. Коли мій син вже проїхав повз Підленького А.Б., той вибіг на дорогу,  і безпричинно почав кричати не цензурно виражатись на адресу мого сина, та тримаючи в руках шланг з водою почав поливати вслід синові, замочивши йому спину та заднє колесо мопеда.

Після цього, Підленький А.Б. викликав наряд міліції, яким повідомив, що ніби-то син на нього наїхав, збив з ніг, Підленький А.Б. впав та заподіяв собі скрут хребта в 3-х місцях. Даний випадок бачила Сорока П.П. і інші сусіди,  але вони свідчити проти Підленького А.Б. бояться. А за кілька днів ми дізналися, що Підленький А.Б. лежить у лікарні. На мого сина заведено кримінальну справу. Слідчий Бровко В.А. вже 8 разів викликав мого сина для дачі пояснень.

Ще 07.01.2013р. приблизно о 09.30 год. мій син Калістрат прогулюючись по вулиці з дитиною, зазняв відео на якому явно видно, що Підленький А.Б. іде повністю здоровий, та ще й в сторону сина і внука викрикує різну нісенітницю та нецезурщину, тобто станом на 07.01.2013 р. даний чоловік перебував в абсолютно нормальному фізичному стані, в лікарні він не перебував.

У своїх погрозах на моє ім’я та на ім’я членів моєї сім’ї, Підленький А.Б. неодноразово стверджував, що його друг СуперМен є являється головним прокурором _____ району м._____, тобто зі своєї сторони вживе всіх можливих заходів, для того, щоб по даному інциденту мій син був притягнутий до кримінальної відповідальності пов’язаної із довічним позбавленням волі.

Таким чином, в нас є підстави вважати, що в процесі порушення справи про притягнення до кримінальної відповідальності мого сина, співробітниками органів внутрішніх справ можливо будуть перевищені службові обов’язки, вжиті протиправні заходи, мотивовані особистою вигодою чи родинними відносинами, через що до кримінальної відповідальності буде притягнуто абсолютно невинну особу.

 

Прошу Вас, вельмишановний пане 007, взяти під особистий контроль справу Нечипоренко Калістрата Никифоровича, та вжити всіх можливих заходів, щоб забезпечити належне виконання службових обов’язків слідчим Бровко В.А.  і іншими підрозділами ___ РВ УМВС України у м._____, відповідно до розумних меж кримінального процесуального законодавства, щоб не було порушено законних прав, інтересів та свобод невинної особи – Нечипоренко Калістрата Никифоровича.

 

„30” січня 2013 р.                                         Н.К.Нечипоренко

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
2 817 переглядів