Скарга на дії працівників міліції

Начальнику Пустомитівського РВ УМВС України у Львівської області

81100, м. Пустомити, вул. Назарбаєва, 12

Нечипоренко М.Н., яка мешкає за адресою:

81100, м. Пустомити, вул. Бюргерівська, 45

т. 123-45-67

ЗАЯВА

23 січня 2011 р. близько 09,00 год. у двері мого будинку подзвонили співробітники міліції і попросили мене бути присутнім в якості понятої на обшуку в будинку моїх сусідів (буд.№47). Я погодилася, після чого співробітники міліції зателефонували в будинок № 47, поінформували мешканців буд.№47 про намір провести обшук, пред’явили постанову на проведення обшуку, розійшлися по кімнатах і почали проводити обшук. При цій слідчій дії, крім мешканців буд.№47, були присутні четверо співробітників міліції і моя сусідка Капітошко А.Б. (буд.№47).

Один з міліціонерів сказав, що знайшов в туалеті в шафі якісь медикаменти, пред’явив нам 10 пластин з капсулами жовтого кольору по 5 капсул у кожній. Звідки співробітник міліції взяв ці пластини, я не бачила.При прочитанні протоколу про обшук я виявила, що там зазначено, що знайдено 12 пластин по 5 капсул у кожній. Я спробувала заперечити і внести зміни до протоколу, але мені відповіли, що так треба і щоб я не піднімала зайвого шуму.Після цього я відмовилася підписувати протокол і пішла додому.

Увечері 23 січня 2011 р. до мене прийшла моя сусідка –  Капітошко А.Б. і сказала,що співробітники міліції підробили мій підпис на протоколі обшуку.

Вважаю дії співробітників міліції незаконними. Керуючись ст. 1 Закону України «Про звернення громадян»,

ПРОШУ

1.Притягнути до відповідальності за службове підроблення співробітників Пустомитівського РВ УМВС України у Львівської області  Абевегедейка Я.Ч, Абецадло С.М., Альфавіцького І.В., Письменного Г.О.

24 січня 2011 р.                                                       М.Н.Нечипоренко

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
5 470 переглядів