Лист в обленерго про заміну електротрансформаторів

Р У Д Н Е Н С Ь К А     С Е Л И Щ Н А     Р А Д А

депутат Балич Ігор Ігорович

(адреса для листування: 79493, м.Львів-Рудне, ввул._____, конт.тел. ________)

депутат Цілінський Володимир Борисович

(адреса для листування: 79493, м.Львів-Рудне, вул._____, конт.тел. ________)

_____________________________________________________________________

від 30.08.2019 р.

Голові правління ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»

Матвіїшину В.Є.

вул. Сяйво, 10, м. Львів, 79052

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Володимире Євгеновичу!

 

ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» надає послуги з забезпечення електроенергією мешканців смт.Рудно, що відноситься до адміністративного підпорядкування Залізничного району м.Львова.

Занепокоєння та незручності мешканців смт. Рудно викликає недостатня потужність електромереж в селищі, та часте знеструмлення. Такі перебої з електропостачання створюють побутові незручності для мешканців, та виведення з ладу електрообладнання.  Особливо гостро проблема з електропостачанням постає в зимовий період, оскільки більшість помешкань в смт. Рудно – це приватний сектор, в яких сучасні опалювальні пристрої без електроенергії не працюють.

Відповідно до ч.17 п.5.2.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії (затв. Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 р.  № 312) – Енергопостачальник зобов’язується надавати послуги з постачання електричної енергії споживачам із дотриманням установлених показників якості електропостачання. Таким чином, очевидною є необхідність модернізації обладнання на території смт.Рудно, для недопущення продовження постійного порушення Львівобленерго Правил та договорів на постачання електроенергії. На підставі вищевикладеного, просимо:1.     передбачити в бюджеті ПАТ «Львівобленерго» на 2020 рік кошти на оновлення електрообладнання в смт. Рудно, для покращення потужності та роботи електромереж селища (збільшення потужностей трансформаторів, заміну та реконструкцію електромереж з урахуванням збільшення кількості споживачів та збільшення об’ємів енергоспоживання).

 

З повагою,

 

Депутат  Рудненської селищної ради                    І. Балич

 

Депутат  Рудненської селищної ради                     В.Цілінський

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
1 248 переглядів