Вимога до селищної ради зробити світло та дорогу

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

79493, смт.Рудно, вул.Короленка,1

депутат Цілінський Володимир Борисович

конт.тел.___________

_____________________________________________________________________

 

Вих. №5

від 02.03.2017 р.

Голові селищної ради смт.Рудно

Форманчуку І.Б.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Прошу надати інформацію про те, чи є в розпорядженні селищної ради документ, який регламентує порядок (в т.ч. черговість та пріоритетність) проведення робіт по встановленню, ремонту та обслуговуванню вуличного освітлення в смт.Рудно на 2017 р. У випадку наявності такого документу – прошу надати мені його копію, а у випадку, якщо такого документу немає, то прошу повідомити хто з посадових осіб селищної ради приймає рішення по вищевказаних питаннях.

Вулиці мого виборчого округу є найменш освітлені в смт.Рудно. На мої численні звернення з проблемою освітлення вулиць мого округу в 2016 році, було встановлено кілька ліхтарів біля церкви Св.Володимира. На решті вулиць роботи по освітленню проведені не були.

Бюджет селища на 2017 рік містить в собі заплановані витрати пов’язані з вирішенням проблем освітлення на суму що становить майже пів мільйона гривень.

Прошу повідомити, коли виконавчий орган селищної ради, який має займатися організацією робіт, організує роботи по встановленню ДОДАТКОВИХ (не заміну одних на інші, а саме ДОДАТКОВИХ) ліхтарів вуличного освітлення з лампочками по вищенаведеному переліку:

Адреса, вулиця Кількість, штук
1 Польова 6
2 Папи Римського 4
3 Б.Лепкого 3
4 Я.Мудрого 2
5 П.Орлика 2
6 Героїв Крут 2

 

та підключення всіх ліхтарів на вказаних вулицях до мережі вуличного освітлення.

Висловлюючи стурбованість мешканців вул.Польова, вимагаю проведення ремонтних робіт по засипанню даної вулиці щебенем на відрізку від вул.Шевченка до вул.Садова. На даний час вулиця є не прохідною та не проїздною. Калюжі на всю ширину дороги, болото та відсутність освітлення, окрім того що створюють незручності для мешканців та зокрема проблему для дітей, можуть також призвести до травматизму, відповідальність за який однозначно буде нести селищна рада, та її виконавчий орган зокрема.

 

Депутат            Рудненської селищної ради

від виборчого округу №5                                                                             В.Б.Цілінський

Друкувати Юридичний помічник » Публікації »
3 055 переглядів