Позовна заява про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

До Личаківського районного суду м.Львова

Позивач: Нечипоренко Никифір Калістратович,

м.Львів, вул.Лисенка, 00/0

Відповідач: ТОВ «Рябі коні»

Ціна позову: 5000,00 грн.

Позовна заява

про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

і середнього заробітку за час затримки розрахунку

01 вересня 2011 року мене прийняли на роботу старшим сторожем у ТОВ “Рябі коні”.

01 жовтня 2012 року я звільнився з роботи за власним бажанням, (ст. 38 КЗпП України).

На день звільнення з роботи ТОВ “Рябі коні”  нарахувало мені заробітну плату за період з 01 липня 2012 року по 01 жовтня 2012 року в сумі 5600,00 грн., але виплатити її внаслідок відсутності грошових коштів відмовилося.

Вважаю його дії незаконними, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 116 КЗпП України виплата всіх сум, що належить працівнику від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. У разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у зазначені строки, підприємство, установа, організація згідно з ч. 1 ст. 117 КЗпП України повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

На день пред’явлення позову до суду сума середнього заробітку, який відповідач зобов’язаний сплатити на мою користь за час затримки розрахунку складає _________ грн. 00 коп. ( __________ грн. /фактична заробітна плата за останні два місяці роботи / : ___ дні / кількість фактично відпрацьованих робочих днів за два останні місяці роботи / = ___ грн. 00 коп. / розмір середньоденної заробітної плати / х ___ дні. / кількість днів затримки / ). Свої позовні вимоги у зазначеній частині я збільшу на день розгляду справи в суді.

Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.

У відповідності з положеннями Закону України „Про судовий збір” і ЦПК України робітники і службовці звільняються від сплати судового збору  у справах про стягнення заробітної плати.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 47, ч. 1 ст. 116, ч. 1 ст. 117, ч. 1 ст. 232 КЗпП України, ч. 2 ст. 124 Конституції України,

ПРОШУ:

1. Стягнути з ТОВ «Рябі коні» на мою користь нараховану, але не виплачену мені заробітну плату за період з «__»___________ 20___ року  по «__»___________ 20___ року в сумі _______ грн. і середній заробіток за період затримки розрахунку за період з «__»___________ 20___ року по «__»___________ 20___ року в сумі _______ гр. 00 коп.

2. Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.

Додатки:

1. Копія позовної заяви з додатками.

2. Копія наказу про прийняття на роботу.

3. Копія наказу про звільнення з роботи.

4. Довідка про нараховану, але не виплачену зарплату.

5. Довідка про середню заробітну плату.

«15» жовтня 2012 р.                                            підпис                 Н.К.Нечипоренко

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
4 932 переглядів