Претензія про повернення коштів за неякісний товар

ФОП Виробник Іван Васильович

79000, м.Львів, вул. Пдажна,15/15

Нечипоренко Никифора Калістратовича

79066, м.Львів, вул.Б.І.Антонича, 00/00

ПРЕТЕНЗІЯ
16 вересня 2013 року я звернувся до Вас стосовно  надання послуг по виготовленню виробів з металу (парапетів металевих для огорожі) за індивідуальними розмірами у кількості 18 штук.
Вартість робіт та матеріалів Ви визначили  в розмірі 1800,00 грн., та зобов’язалися виконати замовлення протягом кількох днів. При прийомі замовлення Ви отримали передоплату в розмірі 600,00 грн., та листок з розмірами для виготовлення замовлення.
19 вересня  2013 року Ви зателефонували мені, та повідомили що замовлення виконане. Цього ж дня я приїхав до Вас за виробами. Вироби було замотано в поліетиленову плівку, але на перший погляд вони мені здались неналежного розміру, на що Ви мене запевнили що все добре, та потребували доплатити залишок суми за виконані роботи розміром 1200,00 грн. Квитанцію про оплату 1800,00 грн Ви не надали. Жодних інших документів на вироби, теж надано не було. Після повної оплати, ми завантажили товар в авто, та я відправився у своїх справах.
24 вересня 2013 року до мене приїхав фахівець для встановлення парапетів, але розпакувавши товар та примірявши  його на бетонний фундамент ми виявили невідповідність у розмірах (ширини та довжини виробу). Одразу після виявлення недоліку, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, який виник з вини виробника, та  він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором я звернувся до Вас в телефонному режимі щоб отримати пояснення, але Ви мене запевнили все виконано згідно розмірів, які може виконати обладнання на Вашому підприємстві.  Одразу після телефонної розмови, Я (з майстром Містер Мускул) направились до Вас, щоб повернути неякісно виконаний товар, та отримати кошти витрачені на покупку.
Близько 17.10 год. 24.09.2013 року я привіз Вам вироби, та вказав на недоліки, але Ви запевнили мене що ніякої мови про повернення коштів і бути не може.  Квитанцію – підтвердження про оплату наданих мені послуг, Ви знову ж таки відмовилися надати, однак власноручно написали розписку про отримання коштів. Вироби залишилися у Вас.
У відповідності до ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів», прошу Вас негайно повернути мені сплачені мною 1800,00 грн., або виготовити мені замовлену продукцію відповідно до мого замовлення.
У випадку невиконання Вами моєї претензії, доводжу до Вашого відома, що я буду вживати ряд заходів, для захисту своїх прав, зокрема, мною будуть направлені заяви/претензії щодо ведення Вами підприємницької діяльності з порушенням чинного законодавства України в такі органи:
1. Управління захисту прав споживачів – через надання неякісних послуг, ненадання необхідної документації до реалізованих виробів, відмову у виправленні недоліків, відмову у поверненні коштів за неякісні вироби, відсутності кутка споживача, книги відгуків та пропозиції.
2. Державну податкову адміністрацію: через не надання документів що підтверджують прийом коштів (квитанція, чек), тим самим ухилення від сплати податків, перевірку ділових зв’язків (з постачальниками сировини).
3. Інспекція з контролю за цінами – з метою перевірки дотримання Вами вимог по формуванню цін на продукцію, що виготовляється та реалізовується, оскільки отримана Вами сума перевищує ринкові ціни на аналогічні товари та послуги.
4. Інспекцію з охорони праці – з метою перевірки дотримання Вами вимог з охорони праці у місці ведення підприємницької діяльності, оскільки вбачається ряд порушень.
5. Державну пожежну інспекцію – з метою перевірки дотримання Вами заходів протипожежної безпеки при веденні господарської діяльності, оскільки в такому місці вбачаються очевидні порушення.
6. Районну прокуратуру – у зв’язку із порушенням моїх прав та образою моєї гідності, наявності в Ваших діях ознак шахрайства.
Окрім того, я буду звертатись в суд, з позовом про примусове стягнення з Вас  заборгованості та моральної шкоди.  При цьому, у зв’язку із безспірністю позовних вимог, на Вас буде покладено додаткові витрати з відшкодування судових витрат, та застосовано штрафні санкції у вигляді нарахування пені, інфляційних, 3% річних за користування чужими коштами. Також мною буде подано інформацію в засоби масової інформації (ІНТЕРНЕТ) для висвітлення Вашої недобросовісної діяльності.
Сподіваюся на Ваше розуміння, та позитивне вирішення поставленого питання.
25.09.2013 р.                                      Н.К.Нечипоренко
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
8 098 переглядів