Відповідь на претензію Теплоенерго про оплату борг

Начальникові юридично-претензійного відділу

Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго»

Ропеску Р.А.

вул.Курмановича,4, м.Львів, 79040

Нечипоренко Никифір Калістратович

вул. Б.І.Антонича, буд. 00, кв.00, м.Львів,79066

На мою адресу надійшов ваш лист №0-00000 від  01.02.2013 р. «Остаточне попередження про припинення надання комунальних послуг до погашення заборгованості за теплопостачання».

Даний лист не підписаний уповноваженою особою ЛМКП «Львівтеплоенерго», та не посвідчений належним чином печаткою підприємства.

В даному листі ви зазначаєте про наявність в мене заборгованості в сумі 1000,00 грн. перед ЛМКП «Львівтеплоенерго», та необхідність його оплати.

Однак, до вищевказаного листа не було додано доказів, якими обґрунтовується наявність боргу, не вказано термінів оплати.

З метою врегулювання питання наявності чи відсутності заборгованості в мене перед ЛМКП «Львівтеплоенерго», прошу в стислі терміни:

– надати належним чином посвідчені документи, що підтверджують факт виникнення на наявності на даний час заборгованості в сумі 1000,00 грн.;

– вказати терміни оплати;

– надати належним чином посвідчену довідку з банку про відкриття рахунку, який ви вказуєте, як рахунок на який необхідно здійснити оплату;

– накати докази уповноваження ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ропеску Р.А. на ведення претензійної роботи, в т.ч. на підпис вихідних листів;

– надати роз’яснення, якою правовою нормою ви обґрунтовуєте свої погрози розголошувати стороннім інформацію, що стосується мого приватного життя;

– надати роз’яснення,  якою правовою нормою ви обґрунтовуєте свої погрози щодо обмеження (припинення) надання усіх інших комунальних послуг, які не стосуються роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго».

У випадку не отримання відповіді на мій лист у терміни встановлені ЗУ «Про звернення громадян», я змушена буде звертатися із скаргами в прокуратуру на ваші дії, що  на даний час містять факт перевищення службових повноваджень, та оскаржувати в суді вашу бездіяльність, як посадової особи ЛМКП «Львівтеплоенерго».

01.03.2013 р.                                                   Н.К.Нечипоренко

 

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
6 922 переглядів