Аудиторські послуги в Україні – для кого воно обов’язкові?

В останні роки аудиторські компанії України стали неймовірно затребувані. Організації, компанії та приватні підприємці замовляють незалежні перевірки своєї фінансової діяльності. За її результатами керівникові надається експертний висновок, в якому вказуються всі знайдені недоліки, реальний стан фінансів і бухгалтерської звітності, дається прогноз про можливі ризики.

Обов’язковий аудит в 2020 році та його особливості

Обов’язок проводити щорічний незалежний аудит зазвичай покладається на керівника юридичної особи або на індивідуального підприємця. Обов’язкова аудиторська перевірка повинна проводитися в наступних організаціях:

  • Державні корпорації, які видобувають корисні копалини.
  • Громадські організації.
  • Акціонерні товариства, що здійснюють публічну господарську діяльність.
  • Монополії, які ведуть активну діяльність на українських ринках.

В обов’язок керівництва цих юридичних осіб також входить публікація висновку експерта за підсумками аудиторської перевірки разом з іншою звітністю.

Кілька років тому в український Закон «Про бухоблік та фінзвітність» законодавці внесли суттєві зміни. Тепер стандарти аудиту в країні наближені до європейських норм.

Зокрема, на ринку аудиторських послуг Києва добре відоме ТОВ «КиївАудит», яке розпочало свою діяльність ще в 1990 році. За цей час фахівці накопичили багатий досвід, набули необхідних знань та кваліфікації, щоб надавати свої послуги на високому професійному рівні.

Аудиторська компанія строго дотримується законодавства і всіх високих стандартів. Експерти фирмі проводять незалежний аудит в компаніях різних форм власності не тільки в Києві, а й в інших містах країни (Одеса, Львів, Дніпро тощо). За час своєї діяльності фахівці аудиторської фірми заслужено заробили бездоганну репутацію, накопичили безцінний досвід, регулярно підвищують свою кваліфікацію, що викликає величезну довіру замовників. Експерти можуть провести перевірку в будь-якій компанії, від невеликого підприємства до провідних виробників, що виробляють фруктові чіпси, інші продовольчі чи промислові товари або будь-яку іншу продукцію.

Для чого потрібен ініціативний аудит

Незалежна перевірка може бути як обов’язковою, так і добровільною. Причини, за якими здійснюється ініціативний аудит:

  • Зміна власника компанії (продаж або купівля фірми);
  • Отримання кредиту на значну суму;
  • Реорганізація компанії;
  • Зміна керівництва юридичної особи;
  • Якщо в установчих документах прописаний пункт про незалежну перевірку фінансової діяльності;
  • Значні зміни в роботі підприємства, в тому числі здійснення нових проектів.

Великим попитом користується і така послуга українських аудиторських фірм, як перевірка проміжної звітності. У цьому випадку проводиться менше операцій, аудит проходить швидше і вартість його дешевше. Але за підсумками перевірки експерт все одно надає свій компетентний висновок.

Щоб зв’язатися з фахівцями аудиторської компанії і замовити повний або проміжний аудит, достатньо зателефонувати за номером 0 (44) 287-70-55 або залишити заявку на сайті www.KievAudit.com. Фахівці аудитори здійснять незалежну перевірку в найкоротший термін, складуть повний і об’єктивний висновок про фінансовий стан компанії, знайдуть всі наявні недоліки й дадуть рекомендації, як їх усунути та уникнути подібних помилок у майбутньому.

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
1 273 переглядів