Заява на відкриття виконавчого провадження

Відділ державної виконавчої служби
Франківського районного управління юстиції м. Львова
79044, м. Львів, вул. Конотопська, 6
Стягувач: Нечипоренко Никифір Калістратович
79000, м. Львів, пляц Пруса,15
Боржник: Дупа Любомир Миколайович
79071, м.Львів, вул.В.Великого, 1121/87
Сума стягнення: 76070,00 грн.

ЗАЯВА

ПРО ПРИМУСОВЕ ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ

Керуючись ст.ст. 3, 18, 20, 25, 27, 30, 50, 55 Закону України «Про виконавче провадження» прошу відкрити виконавче провадження по примусовому виконанню виконавчого листа  виданого Франківським  районним судом м.Львова на виконання рішення апеляційного суду Львівської області від 20.01.2013 р. по справі №1326/2-202000/11 та рішення Франківського районного суду м.Львова від 08.08.2012 р., про стягнення з Дупи Любомира Миколайовича на користь Нечипоренко Никифора Калістратовича 76070,00 грн.

Додатково прошу:

1.Стягнути з Дупи Любомира Миколайовича на користь Нечипоренко Никифора Калістратовича 76070,00 грн.

2. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, з метою забезпечення виконання рішення, накласти арешт на майно Боржника та оголосити заборону на його відчуження в межах суми стягнення,та копії відповідних постанов направити Стягувачеві..

3. Постанову про накладення арешту та оголошення заборони відчуження направити до органів нотаріату та інших органів (ДАІ, БТІ тощо), які здійснюють реєстрацію майна або ведуть реєстр заборони його відчуження.

4. Надіслати до відповідних органів (ДАІ, БТІ, Держкомзему, інспекції державного технічного нагляду, ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, ДПІ тощо) запити з метою виявлення належного Боржникові рухомого та нерухомого майна (транспортних засобів, будинків, квартир, земельних ділянок), спеціальних механізмів та приладів,  а також грошових коштів на рахунках в установах банків, на які може бути звернуто стягнення.

5. Викликати Боржника на особистий прийом до Відділу ДВС, зобов’язавши його повідомити письмово державного виконавця про:

– місце своєї роботи або навчання;

– свої доходи та майно, у тому числі про майно, яким Боржник володіє спільно з іншими особами;

– рахунки в банківських та фінансових установах;

– майно Боржника, що перебуває в заставі або у інших осіб;

– кошти та майно, належні Боржникові від інших осіб.

У разі неявки Боржника вжити заходів для забезпечення його приводу через органи внутрішніх справ.

6. У разі відсутності або недостатності у Боржника майна для повного виконання рішення суду просимо звернути стягнення на заробітну плату (стипендію) та інші доходи Боржника.

7. Звернутися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду Боржника за межі України – до виконання зобов’язання за рішенням.

8. При поверненні виконавчого документа з підстав передбачених ст. 47 Закону України «Про виконавче провадження» просимо додавати копії актів державного виконавця, постанов та інших документів з яких чітко вбачається неможливість виконання рішення суду, у разі відсутності документів, які підтверджують вмотивованість повернення виконавчого документа Стягувач залишає за собою право оскаржувати дії державного виконавця.

Додаток:

1. Оригінал виконавчого листа.

10.10.2013 р.                                                              Н.К.Нечипоренко

 

 


 

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 726 переглядів