Як обрати приватного судового виконавця в Україні

Приватний судовий виконавець – це самозайнята особа, яка виконує стягнення заборгованостей. Його діяльність підпорядкована чинному законодавству, тому він повинен дотримуватися усіх правил, що регулюють його стосунки з іншими юридичними та фізичними особами.

Державні судові виконавці в Україні отримують фіксовану заробітну платню, у той час як приватні фахівці можуть розраховувати на 10% від кожної суми, яка була стягнута з боржника. Цей показник також є фіксованим та підлягає сплаті податку у розмірі 20%.

Якими повинні бути приватні виконавці в Україні?

Окрім наявності відповідної освіти, кожен судовий виконавець повинен володіти певним спектром особистих якостей, які допомагають у повсякденних робочих обставинах.

  • Судові виконавці та боржники спілкуються напряму, інколи за участю адвокату. Тож під час такої співпраці вельми важливо дотримуватися етики, вміти швидко врегульовувати конфліктні ситуації, виступати у ролі справжнього психолога, який вміє заспокоїти та підібрати необхідні слова.
  • Приватні судові виконавці в Україні повинні постійно підвищувати кваліфікацію та володіти інформацією стосовно змін у законодавстві, щоб не потрапити у ситуацію, коли вони діють не на законних підставах.

Зверніть увагу, виконавче провадження судовий виконавець повинен відкривати виключно у відповідності до офіційного рішення суду. Таким чином регулюються права і власника боргу, і позивача. Тож судовий виконавець не може перевищувати свої повноваження та привласнювати будь-які матеріальні цінності.

Приватні виконавці: як знайти та обрати найкращого у своїй справі?

Повний список судових виконавців, які високо зарекомендували себе на сьогоднішній день, можна продивитися на сайті https://fakt.org.ua. Саме тут надані всі відомості про досвід та освіту спеціалістів, які готові взятися за рішення справи стосовно стягнення заборгованості на абсолютно законних умовах – за рішенням суду тощо.

Фахівці об’єднання “ФАКТ” здійснюють повноцінний і комплексний супровід стягувача: від аналізу справи та консультації до фактичного виконання рішення.

Наше завдання – забезпечити виконання законних вимог правовими методами і побудувати правову державу в нашій країні.

Дзовніть прямо зараз і ми відповімо на всі цікалвлячі Вас питання – це “ФАКТ”. Команда нашої организації допоможе вирішити нагальні завдання!

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП »
2 216 переглядів