Звук в квартирі в 23,30 год. Чи буде це порушенням?

якщо в 23,30 год я буду відбивати відбивні, і цей звук будуть чути сусіди. чи буде це порушенням?

Відповідь юриста:

Так, буде.
Відповідно до статті 24 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” у нічний час (з 22.00 год. до 8.00 год.) забороняється гучний спів і викрики, користування джерелами побутового шуму тощо.
Статтею 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено відповідальність за вказане порушення – попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Друкувати Юридичний помічник » Консультація юриста »
261 переглядів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.