Легальне перебування іноземці в країні – їх захист та безпека

В наші часи багато людей активно подорожують між різними країнами. Якщо одні виїзджають за кордон з метою туризму чи працевлаштування, то багато інших людей планують зостатися в певному місці на досить тривалий час або навіть назавжди. Для таких емігрантів чинним законодавством передбачена посвідка на тимчасове проживання в Україні, котра дає власнику право на абсолютно законній основі перебувати на території держави певний, передбачений міграційними правилами, проміжок часу.

Щоб людина, котра перебуває на території України, могла отримати право на подальше проживання, їй необхідно звернутися до міграційної служби з відповідною заявою та пред’явити пакет передбачених чинним законодавством документі. Така процедура стосується як отримання вищезгаданого документу вперше, так і процедури продовження посвідки на тимчасове проживання на території держави. Після ретельного розгляду заяви прохача та перевірки наданих документів, уповноважена комісія надає свій висновок: задовольнити чи відмовити людині у праві на тимчасове перебування на території України.

Звичайно, наявність повного пакету документів вважається ключовою умовою для задоволення прохання пред’явника у праві на проживання та працевлаштування на території, підпорядкованій Україні. Проте, слід мати на увазі, що наявність пакету необхідних документів не є гарантією позитивного вирішення прохання громадянина іншої держави у наданні права на легальне тимчасове перебування на межах України.Крім фактичних документі, посвідок та довідок працівники міграційної служби зобов’язані особисто впевнитися у меті, з якою людина прибула на територію України та чому вона хоче залишитися в державі.

Прохачі, котрі можуть підтвердити мету та наміри свого перебування в Україні мають більше шансів на позитивне вирішення їхнього питання відносно права на законне перебування. В тому разі, коли людині відмовили у наданні посвідки на тимчасове проживання на території держави, а вона вважає що її права порушені, можна звернутися до судових органів України та в судовому порядку вирішити дану ситуацію.

Практика свідчить про те, що саме обізнаність людини у своїх правах та законопроектах відносно міграційного законодавства дає більше можливостей відстояти своє право та свободи. Скориставшись сайтом migrationinukraine.com, кожна зацікавлена особа має можливість отримати вичерпну інформацію відносно своїх прав та процедури отримання міграційних документів. Згідно з досвідом багатьох правозахисників та мігрантів, що завдяки володінню правдивою інформацією можна домогтися позитивного рішення у більшості міграційних питань та суперечок.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам »
1 596 переглядів