Позовна заява про визнання права переважного права купівлі частки в спільній власності

До _________________ районного

(міського) суду ______________

ПОЗИВАЧ(І) ___________________

(п.і.п.б., адреса)

ВІДПОВІДАЧ(І): 1)_____________

(п.і.п.б., адреса)

2)______________________

(п.і.п.б., адреса)

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання права переважного права купівлі

частки в спільній власності

Я є власником ____________ частини домоволодіння за адресою:_________, яке є в спільній частковій власності з громадянами ____________ (п.і.п.б., __________ розмір частки кожного власника). Мені стало відомо, що відповідач ________ (п.і.п.б) вирішив продати свою частку в спільній частковій власності на житловий будинок сторонній особі, однак про цей намір я не був повідомлений продавцем у встановленому законом порядку.”__” ______ 2011 р. договір купівлі-подажу був укладений, покупцем став ___________(п.і.п.б.) – стороння особа.

Я не погоджуюся з цією угодою, оскільки бажаю сам купити спірну частку будинку, тому що моя сім’я складається із ___ осіб і частка житлової площі на кожного члена сім’ї становить ___ кв. м., тобто менше існуючої санітарної норми.

Відповідно до ст. 362 Цивільного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Перевести на мене права і обов’язки покупця за договором купівлі- продажу частини будинку за адресою: _____ від” __” ______ 199_ р., укладеному між ________ (п.і.п.б.) та _________ (п.і.п.б.).

2. В порядку підготовки справи до розгляду витребувати з _________ (назвати установу) документи, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу.

Додаток:

1. Довідка бюро технічної інвентаризації про правову реєстрацію спірного житлового будинку, копія рішення суду, договір дарування, свідоцтво про спадщину і т. ін.

2. Документи, що підтверджують внесення позивачем на депозит суду суми вартості оспорюваної частки будинку, а також інших сум, що підлягають виплаті покупцеві в відшкодування необхідних витрат, які він поніс під час купівлі будинку.

3. Копії позовної заяви за кількістю відповідачів.

4. Квитанція про сплату державного мита

Дата                                      Підпис Ініціали, прізвище

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Власність »
2 005 переглядів