Зразок заяви про арешт майна (забезпечення позову)

До Сихівського районного суду м. Львова

79018, м.Львів, вул.Чоловського, 2

Справа: № 2/1234/52/13

Суддя: Федорч А.В.

Позивач:       Нечипоренко Никифір Калістратович

79049, м. Львів, вул. Б.І.Антонича,00

Відповідач:   Нечипоренко Палагія Несторівна

79049, м. Львів, вул. Б.І.Антонича,00

ЗАЯВА

про забезпечення позову

 В провадженні Сихівського районного суду м. Львова знаходиться справа №2/1234/52/13 за моїм позовом до Нечипоренко Палагії  Несторівни про визнання недійсним договору дарування.

В порядку, передбаченому ст. 151 Цивільного-процесуального кодексу України, прошу суд вжити заходів для забезпечення позову з наступних підстав.

Як я вказував в позовній заяві, за оспорюваним правочином на вкрай невигідних для мене умовах, та під впливом психологічного насилля я подарував братовій єдину наявну в мене комерційну нерухомість, прибуток від здачу в оренду якої я передавав доброчинній організації «Песик за порогом» (докази надходження коштів та їх передачу ДО додаю), та частково використовував дані приміщення для здійснення доброчинної діяльності.

Сьогодні Нечипоренко П.Н. постійно наголошує на тому, що має намір здійснити продаж приміщень та шукає покупця, оскільки їй терміново потрібні гроші.

Визнання договору дарування недійсним призведе до повернення його сторін у первинне становище, тобто поновлення за мною права власності на приміщення. Оскільки відчуження приміщення з боку братової на користь третьої особи, унеможливить виконання рішення суду, тобто повернення мені приміщення, прошу суд накласти арешт на приміщення до розгляду справи по суті.

Відповідно до ст. 151 Цивільного процесуального кодексу України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Позов, зокрема, забезпечується накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб ( ч. 1 ст. 152 ЦПК України).

Вважаю, що такий вид забезпечення позову є абсолютно співрозмірним та адекватним позовним вимогам, та унеможливить намагання братової відчуження приміщення до розгляду справи по суті.

На підставі наведеного,

ПРОШУ:

Вжити заходів по забезпеченню позову, та до розгляду справи по суті накласти арешт на нежитлові приміщення №2 в будинку №1201 по вул. Повітряній в місті Білогорщі загальною площею 50,00м.кв., що належить на праві приватної власності Нечипоренко Пелагії Несторівні.

    Додатки:

  • Копія заяви для відповідачки.

01.02.2014 р.                         підпис                        Н.К.Нечипоренко

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Власність »
26 316 переглядів