Заява (розписка) про відсутність претензій на ведення будівництва по-сусідству

Я, Квадро Інокентій Савович, що проживаю за адресою: м.Львів, вул.Похлюпна,15, паспорт серія номер ким і коли виданий, ІПН, що є власником (користувачем) земельної ділянки (кадастровий номер та адреса) суміжної з земельною ділянкою (кадастровий номер та адреса), що належить на праві власності Нечипоренко Никифору Калістратовичу, та власником (користувачем) житлового будинку за адресою: м.Львів, вул.Похлюпна, 15, суміжного з житловим будинком у м.Львів, по вул.Похлюпна,17, що належить на праві власності Нечипоренко Никифору Калістратовичу, не заперечую проти реконструкції Нечипоренко Никифором Калістратовичем його житлового будинку за адресою м.Львів, вул.Похлюпна,17, за умови дотримання даним громадянином наступних умов:

–          Даний реконструюваний житловий будинок буде простягатися вздовж межі наших земельних ділянок.

–           Даний реконструюваний житловий будинок буде розміщений впритул, по всій довжині, до мого будинку,

–          Стіна, що розмежовуватиме суміжні будинки (брандмауер) буде виходити на висоту не менше 0,6 м. від найвищої точки даху житлового будинку, що буде вищим, та буде виготовлена за рахунок Нечипоренко Никифора Калістратовича.

–          Даний реконструюваний житловий будинок буде висотою 1,5 поверхи (1 поверх та мансарда).

–          Щороку за 1 тиждень до Великодня Нечипоренко Никифір Калістратович, коситиме мені газон, фарбуватиме вапном дерева в саду, та даруватиме мені крашанку.

Я погоджуюся з тим, що проведення реконструкції при дотриманні вищевказаних умов, а також чинних ДБН, жодним чином не порушить мої права та інтереси. Претензій до Нечипоренко Никифора Калістратовича та членів його сім’ї, при виконанні вищевказаних умов не маю, та зобов’язуюсь не мати в майбутньому, будь-яких компенсацій не потребую, та зобов’язуюсь не вимагати в майбутньому.

Дата      підпис  ініціали прізвище

Дана заява складена в моїй присутності дата за адресою, та підписана особисто гр.Квадро Інокентієм Савовичем. Особу гр. Квадро Інокентія Савовича та його дієздатність перевірено. Підпис гр.Квадро Інокентія Савовича – посвідчую.

Начальник жеку підпис ініціали прізвище дата

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Власність »
14 462 переглядів