Розписка працівника про відсутність претензій до роботодавця

РОЗПИСКА

Даним документом, я, Чайківський Юхим Борисович,( 29.02.1988 р.н., паспорт КС №0123456 виданий Персенківським РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області 25.05.2008 р. ) повністю розуміючи значення своїх дій та їх правові наслідки, без будь-якого тиску зі сторони та відповідно до власного волевиявлення, підтверджую наступне:

23.01.2015 р. я був звільнений з посади спостерігача за воротами в ТОВ “Рябий пес”. Всі зобов’язання по виплатам які пов’язані з трудовими відносинами з ТОВ “Рябий пес”, дана організація виконала переді мною повністю.

Мною в належному розмірі отримано:

  • Оплату праці за відпрацьований час по день звільнення;
  • Лікарняні за час вимушеної непрацездатності, за рахунок підприємства;
  • Компенсацію за невикористану відпустку.

26.01.2015 р. я звернувся до ТОВ “Рябий пес” з проханням здійснення працевлаштування на посаду яку я займав, або будь-яку іншу вакантну посаду, однак мені було відмовлено у зв’язку із відсутністю будь-яких вакантних місць в ТОВ “Рябий пес”.

Також мені повідомлено, що при наявності вакансій – мені буде надано їх для розгляду.

У зв’язку із вищенаведеним повідомляю, що в період з 24.01.2015 р. по 26.01.2015 р. в ТОВ “Рябий пес” я не працював, через що жодних претензій з будь-яких відносин що могли скластися між мною та ТОВ “Рябий пес”, до даного підприємства за період з дня звільнення – 23.01.2015 р. по день написання даної розписки я не маю, та відмовляюся від будь-яких претензій до ТОВ “Рябий пес”, за вказаний період, за період роботи в даному підприємстві, та в майбутньому.

Дана розписка написана мною власноручно, в присутності Абудабі Адольфа Альфредовича та Бублика Бабл Гамовича.

26.01.2015 р.                                   підпис                    Ю.Б.Чайківський

Написання даної розписки власноручно Чайківським Ю.Б. та достовірність викладеної в ній інформації підтверджую, підпис, Абудабі А.А., місце проживання, конт.тел., дата.

Написання даної розписки власноручно Чайківським Ю.Б. та достовірність викладеної в ній інформації підтверджую, підпис, Бублик Б.Г., місце проживання, конт.тел., дата.

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП » Кадри та діловодство » Інше »
12 826 переглядів