Автобіографія. Зразок

Перед тим як надати Вам для ознайомлення та користування зразок автобіографії, хочу додатково надати Вам для відома загальну інформацію, що стосується написання такого важливого документу.

Отже, автобіографія – це документ, у якому особа власноручно та у хронологічному порядку описує своє життя та діяльність. Основна вимога до такого документа – вичерпно та лаконічно викласти потрібні відомості про себе.

Заголовок «Автобіографія» пишеться посередині рядка, трохи нижче за верхнє поле. Кожна нова інформація пишеться з нового абзацу. Усі відомості про себе викладають у розповідній формі від першої особи і таким чином, щоб можна було скласти уявлення про життєвий шлях, кваліфікацію та громадську діяльність його автора. В кінці автобіографії ставиться дата її написання, підпис автобіографа, його ініціали на прізвище.

В автобіографії обов’язково мають бути вказані такі дані:

 1. Прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, місце проживання.
 2. Прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання батьків.
 3. З якого часу почав (-ла) працювати, ким де, коли.
 4. Повідомити адреси всіх підприємств і установ, де працював(-ла), причини зміни місця роботи.
 5. Коли призивався на службу в Збройні Сили, де і на якій посаді проходив службу.
 6. Сімейний стан, коли одружився(а); прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, місце народження дружини (чоловіка), дівоче прізвище дружини.
 7. Інші близькі родичі які проживають спільно з вами: батько, мати, рідні брати і сестри Ваші і Вашої(го) дружини (чоловіка), діти, рік і місце їх народження, місце їх роботи (якщо батьки пенсіонери, повідомте місце останньої роботи і посаду) і адреса проживання.
 8. Чи були Ви, Ваш(а) чоловік(а) за кордоном.
 9. Чи був хтось з Ваших родичів або родичів Вашого чоловіка (дружини) в іноземному громадянстві.
 10. Чи притягувалися Ви, Ваш чоловік (дружина) до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

АВТОБІОГРАФІЯ

(взірець)

Я, Чайківський Юхим Борисович, народився 29 лютого 1984 року в селі Персенківка Шевченківського району м.Львова. Українець, громадянин України.

З вересня 1990 року до липня 2001 року навчався у Персенківській загальноосвітній середній школі, де здобув загальну середню освіту.

З вересня 2001 року до липня 2006 навчався вступив в Львівській академії друкарства. Де отримав вищу освіту за спеціальністю: «полірувальник штампів».

З серпня 2006 р. по серпень 2007 р. служив в Збройних Силах України, де здобув військову спеціальність «Інструктор з водіння».

З вересня 2008 р. по листопад 2012 р. проходив військову службу за контрактом в складі миротворчих військ ООН в Республіці Ліберія.

З грудня 2012 р. по даний час проводжу нічні екскурсії в музеї «Личаківський цвинтар».

Батько, Чайківський Борис Карлович, 1960 року народження, проживає в м. Львів, працює склобійником на Львівській фарфоровій фабриці.

Мати, Чайківська Елісавєтта Макрівна, 1955 року народження, проживає в м. Львів, працює реставратором в Львівському комунальному підприємстві «Розвод НГ».

Братів та сестер немає.

Не одружений.

Дітей немає.

Ні я, ні мої близькі та рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися, в іноземстві іншої держави не перебували.

Проживаю разом з батьками за адресою: пасаж Андріолі 2, кв. 6-з, м. Львів.

(дата)                                   (підпис)                     Ю.Б.Чайківський

Друкувати Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП » Кадри та діловодство » Інше »
377 617 переглядів
7 комментариев
 1. что это за понятие в іноземстві іншої держави не перебували???такое есть вообще? не знал что Чайківський Юхим Борисович НАВЧАЛАСЬ а не НАВЧАВСЯ.гоните

 2. Дякую!
  Терпкий чорний Чай з Лимоном та Молоком – саме те, що Треба.
  Хлопці-Автори – Ви найкращі Помічники в Цей Час та в Цьому Місці. Люблю Вас.

  06.12.2016р. З Шаною, ваша Україна

 3. Дякую, потішили: уявила нічні екскурсії, батька-склобійника і мати, яка працює в комун. підпр. “розвод”

Comments are closed.