Чому МФО такі популярні в Україні

На сьогоднішній день економічний стан нашої держави складно назвати стабільним. Курс гривні весь час йде вниз та вгору, що негативно впливає на економіку України, що також сказується на життях простих українців. У більшості населення майже не залишилось ніяких заощаджень та вільних грошей, люди живуть від зарплати до зарплати. Кожен із нас може стати заручником складного фінансового становища після того, як трапилися непередбачувана подія. Коли людина потрапляє в скрутне становище, для виходу з якого потрібні гроші, а до зарплати ще далеко, потрібно шукати гроші деінде. Перше що спадає на думку — позичити необхідну сумму у близьких та рідних. Однак трапляється, що близькі не можуть допомогти вам в скрутному становищі, тому що в них немає на це коштів. В таких випадках завжди можна попросити допомоги у надійного МФО, наприклад mywallet.ua.

Основні причини популярності мікрофінансових організацій

Чому саме мікрофінансові організації стали такими популярними серед населення України. На це є декілька причин:

  • МФО не цікавить погана кредитна історія клієнта.

  • Щоб отримати необхідну суму не потрібно збирати величезний пакет документів, для оформлення заявки достатньо мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

  • На відміну від банку, одобрення займу не займає багато часу. Якщо ви берете кредит у банківській установі, на одобрення банку може знадобитися декілька днів. В МФО ситуація зовсім інакша. Система працює в автоматичному режимі і від моменту відправлення заявки до її одобрення не проходить більше 15 хвилин.

  • Привабливі умови для нових клієнтів. Як правило, МФО використовують нульовий відсоток для нових клієнтів на першу позику. Якщо ви раніше не користувалися послугами обраного вами МФО раніше, ви можете розраховувати на нульовий відсоток.

  • Бонусні програми. Багато МФО пропонують своїм клієнтам отримати грошове винагородження, якщо вони рекомендують фінансову установу своїм друзям, а вони оформлять позику по вашому посиланню.

Сьогодні на території України діє велика кількість МФО з дуже подібними умовами видачі займів. Як обрати найкращу пропозицію?. Більшість МФО під час роботи з новим клієнтом дозволяє взяти в позику не більше, ніж 10 тисяч гривень. На відміну від більшості, компанія Mywallet довіряє новим клієнтам та пропонує отримати до 30 тисяч гривень без відсоткової ставки по позиці. В компанії також діють різні акційні пропозиції, які роблять цю фінансову установу ще більш привабливою для нових клієнтів.

Друкувати Юридичний помічник » Прес-релізи »
839 переглядів