Колективне звернення мешканців про облаштування дороги для доїзду марштурок в Рудно

Голові селищної ради Рудно

Форманчуку І.Б.

 

Головам постійних депутатських комісії:

  • бюджетно-фінансової,
  • з питань житлово-комунального господарства, містобудування та соціального захисту:

 

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ

(контактна особа ____________________________, тел.______________________,

адреса для листування ____________________________________________________).

 

В смт.Рудно, вулиця Шевченка на відрізку від вул.Польової до вул.Івана Папи Римського знаходиться в жахливому стані, асфальт знищений настільки, що рух по дорозі фактично не можливий. Після дощів проблема ускладнюється тим, що ями на дорозі залиті водою, і проїзд дорогою стає для водіїв випробуванням на наявність щастя, бо в іншому випадку можна пошкодити автомобіль. Такий стан дороги, окрім того що створює проблеми для простих автомобілістів, ускладнив можливість пересування тротуарами для пішоходів, тому що транспортні засоби почали їздити тротуарами, знищивши ці самі тротуари. Поряд з відсутністю нормального дорожнього покриття, на даному відрізку дороги також відсутнє якісне вуличне освітлення в темний час доби, що сукупно створює підвищений рівень можливості виникнення аварійно-небезпечної ситуації.

Такий стан дороги є причиною того що маршрутні автобуси №184а відмовляються їхати на кінцеву зупинку, справедливо мотивуючи свою відмову відсутністю дороги і не бажанням знищувати автобуси.

Також, нагадуємо вам, що в даному районі селища, по вулиці Івана Папи Римського є церква Св.Володимира, парафіянами якої є значна кількість мешканців селища, які теж потерпають від відсутності нормального доступу до церкви.

Отже, сукупно, – аварійний стан дороги створює дискомфорт для простих мешканців-пішоходів, парафіян церкви, людей які користуються маршрутками, автомобілістів.

З метою покращення соціальної інфраструктури селища, сприянню безпечності пересування вулицями мешканців, забезпечення належного систематичного та пунктуального руху автобусів на маршруті №184а, просимо здійснити ремонт вул.Шевченка, на відрізку від вул.Польової до вул.Івана Папи Римського, та забезпечити даний відрізок дороги  тротуарами і достатнім освітленням в темний час доби. Звернуть увагу, що даний відрізок дороги має протяжність меншу ніж 80 метрів. Так як попередньо на вказаному критичному відрізку дороги ями лише засипалися щебенем, чого вистачало до першого дощу, то доцільним буде провести або ямковий або капітальний ремонт проблемної зони.

Якщо коштів в бюджеті селища станом на даний час немає, то наполегливо просимо включити дані витрати в бюджет 2018 року, який буде затверджуватися на пленарному засіданні сесії Рудненської селищної ради в грудні 2017 р.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 985 переглядів