Колективне звернення від мешканців про ремонт дороги

Уповноваженим посадовим особам Рудненської селищної ради

та депутату Сольському Б.

Від мешканців вулиці Мазепи в смт.Рудно

Контактна особа: _____________________

Адреса для листування: _____________

Конт.тел.:_______________

 

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

В бюджеті Рудно на 2016 рік передбачено майже пів мільйона гривень для проведення ремонту доріг. Очевидним є те, що виділені кошти не освоюються, оскільки ми не бачимо жодних покращень стану як центральних так і периферійних магістралей селища.

На нашій вулиці Мазепи дорога не має жодного покриття. Вулиця є звичайною міжсільською польовою дорогою, яка в спеку засипає навколишні будинки, огорожі, подвір’я пилюкою, а в дощ розмокає болотом, до неможливості проїзду чи проходу. Звичайно, що такі спартанські умови користування соціально – інфраструктурними благами загартовують наш характер та економлять бюджетні кошти, але ви як влада, маєте працювати над покращенням умов нашого проживання та пересування в селищі. Маємо для вас – наших представників, яких ми обрали, тобто «слуг народу» запитання «чому для частини руднівчан асфальтують дороги і роблять тротуари, а для інших мешканців жодного прогресу в соц.сфері і позитиву від вашої роботи немає?».

Вимагаємо зробити щебеневе покриття вулиці Мазепи від будинку №7 до будинку №49.

Додатково повідомляємо, що у випадку ігнорування нашого звернення, ми маємо намір восени 2016 року зайнятися процедурою відкликання депутата від нашого виборчого округу, оскільки станом на червень 2016 року ми не бачимо жодних результатів роботи нашого представника у владі.

Відповідь на наше звернення просимо надати в 5-денний термін.

 

Підписи та дані мешканців, які підписали звернення:

__________________________________________________________________________________

Підпис, дата, ПІП, адреса

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
36 706 переглядів