Лист в банк про уточнення документів для отримання вкладу особи-нерезидента

ПАТ «Перший Український Міжнародний банк»

вул. Андріївська, 4, м.Київ, 04070

Нечипоренко Никифора Калістратовича

вул.Б.І.Антонича, 00/00, м.Львів, 79066

Відповідно до інформації, що розміщена на офіційних інтернет-сайтах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ПАТ «Перший Український Міжнародний банк» (ПУМБ) з 22 липня 2016 року розпочинає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПуАТ «Банк Михайлівський» – фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Окрім іншого, на вашому офіційному інтернет-сайті вказується, що для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Я, громадянин України Нечипоренко Н.К. є представником інтересів в Україні громадянина Варягії – Рагнар Лодброк (ідентифікаційний код 1122334455, паспорт №ХУ123456, проживає в м.Шпацер на Стрипі, Нортумбрія). Окрім іншого, я уповноважений Рагнара Лодброка отримати його вклад розміщений в  ПуАТ «Банк Михайлівський», оскільки сам вкладник не має фізичної можливості кількаразово прибувати в Україну для оформлення необхідних документів по поверненню вкладу.

На гарячій лінії вашого банку та відділеннях банку у м.Львові мені не змогли надати вичерпну інформацію пов’язану з поверненням вкладу, що належить нерезиденту через третю особу.

На підставі ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені в 5-денний термін повну інформацію по наступних питаннях:

1.Який вичерпний перелік документів необхідно подати в відділення ПУМБу громадянину України, що представляє інтереси нерезидента, який має намір повернути власні грошові кошти, що були розміщені в ПуАТ «Банк Михайлівський».

2.Яка форма документів, які необхідно подати в відділення ПУМБу громадянину України, що представляє інтереси нерезидента, який має намір повернути власні грошові кошти, що були розміщені в ПуАТ «Банк Михайлівський». Якщо форма вищевказаних документів є встановленою, то де їх можна отримати.

3.Чи є вимоги до довіреності. Чи може дана довіреність бути посвідчена в консульській установі України, що розміщена в Німеччині.

З повагою,                                                    Н.К.Нечипоренко

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 672 переглядів