Надання житла участинкам АТО та їх спадкоємцям у Львові

Забезпечення житлом учасників АТО або їх спадкоємців у м.Львові

Право на отримання житла мають:
Військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники ЗСУ, НГУ, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Держприкордонслужби України, військовослужбовці, працівники МВС, ДСУзНС, УДО, Державної служби спецзв’язку та захисту інформації України, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, які брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в АТО, які мають статус учасника бойових дій, та/або право на встановлення статусу. Члени сімей військовослужбовців, співробітників МВС, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в АТО, і які мають статус члена сім’ї загиблого
Житло надається у житлових будинках, що споруджені для учасників АТО, у такій черговості:
1. У першу чергу членам сім’ї військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, військовослужбовців Державної прикордонної служби України, учасників добровольчих батальйонів, які загинули або померли від поранення, контузії чи каліцтва під час участі в АТО та мають “Посвідчення члена сім’ї загиблого”.
2. У другу чергу особам, які мають поранення, контузії чи каліцтва, одержані під час участі в АТО та є інвалідами першої і другої групи внаслідок такого поранення, контузії чи каліцтва.
3. У третю чергу сиротам, що брали участь в АТО.
4. У четверту чергу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, учасникам добровольчих батальйонів, що мають статус учасника бойових дій та потрапили у важкі життєві умови.
Не мають права на отримання житла особи:
1. Які на час призову на військову службу для участі в АТО не були зареєстровані на території м. Львова.
За окремим рішенням комісії з житлових питань при виконкомі мають право на отримання житла особи, які хоч і не зареєстровані у м. Львові, але проживають на території міста. Факт проживання має бути підтверджений:
– документами КП, яке здійснює обслуговування житлового фонду,
– поясненнями свідків, осіб які спільно з ними проживають,
– правовстановлюючими документами на право власності на об’єкти нерухомого майна,
– договорами оренди на об’єкти нерухомого майна
2. Які вже отримали у власність земельні ділянки як учасники АТО чи як члени сім’ї учасника АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку у межах м. Львова та Львівської області, а також ті особи, що отримали житло за іншими програмами.
Необхідні документи (подаються у Львівську міську раду):
Документи позначені * подаються у формі засвідченій або нотаріально, або підприємством – балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники, або на місці спеціалістом, який приймає документи.
1. Заява за підписом учасника АТО /члена сім’ї учасника АТО на ім’я Львівського міського голови.
2. *Копії паспортів учасника АТО/всіх дорослих членів сім’ї учасника АТО (1, 2, 10, 11 сторінки), які бажають отримати квартиру.
3. Довідка (форма № 2) про склад сім’ї та реєстрацію (дійсна протягом 1 місяця з моменту видачі), видана підприємством-балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники.
4. *Копія посвідчення учасника бойових дій, або копія іншого документа, що посвідчує участь в АТО.
5. *Копія посвідчення члена сім’ї загиблого.
6. *Копії документів, що підтверджують групу та причину інвалідності, а саме рішення МСЕК про встановлення інвалідності, посвідчення інваліда тощо (для категорії осіб, яким житло надається у другу чергу).
7. *Копії документів, які встановлюють причинний зв’язок між загибеллю, каліцтвом, важкими життєвими умовами тощо з участю в АТО.
8. *Копії документів, що підтверджують ступінь спорідненості з загиблим: свідоцтво про шлюб – для чоловіка/дружини, свідоцтво про народження – для батьків/дітей, документи опікуна/піклувальника, документи про усиновлення (для категорії осіб, яким житло надається у першу чергу).
9. *Копія довідки про те, що особі, як учаснику АТО чи як члену сім’ї загиблого учасника АТО, не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, видана відділом Держземагентства у м. Львові чи Головним Управлінням Держземагентства у Львівській області.

Рішення про надання житла приймає виконавчий комітет міської ради протягом 30 днів з дня отримання всіх документів.
Житло надається у житлових будинках, що споруджені для учасників АТО, в процесі їх спорудження та черговості отримання такого житла.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 414 переглядів