Перереєстрація автомобіля після установки ГБО (газу)

Перереєстрація автомобіля після установки газо – балонного обладнання (далі –ГБО) – питання спірне. На різноманітних форумах постійно відбуваються словесні баталії між прихильниками та противниками узаконення такого допоміжного обладнання автомобіля. І все це через те, що так і незрозуміло, чи вважається встановлення «газового обладнання» переобладнанням автомобіля, чи ні. Чинні нормативно-правові акти України однозначної відповіді на це питання не дають.
Як правило, власники автомобілів, бажаючи зекономити час та гроші, кажуть, що потреби немає, тому і здійснювати заміну технічного паспорту не потрібно. Співробітники ДАІ, навпаки, шукають будь-який привід притягнути до адмін. відповідальності тих, хто їздить на газі. Як правило, економніше і по часу і по грошам буде якщо з рацівниками ДАІ не сперечатися, а витратити трохи часу і грошей на перереєстрацію. Для цього потрібен, насамперед, пакет документів, виданий СТО:
• акт прийому-передачі переобладнаного транспортного засобу,
• сертифікат відповідності,
• свідоцтво про погодження конструкції,
• акт технічної експертизи.
З отриманими на станції установника документами власникові авто необхідно з’явитися в ДАІ за місцем реєстрації авто протягом 10 днів.
Термін отримання нового техпаспорта з відміткою «встановлено ГБО» становить менше ніж 1 день.
По хронології процес виглядає так:
1. приїхати в МРЕВ, поставити авто там де відбувається огляд ТЗ.
2. оплатити заміну тех паспорта та огляд авто.
3. заповнити бланк заяви на огляд.
4. покликати експерта.
5. забрали експертизу.
6. подати документи.
7. забрати документи
Витрати на всі процедури є в межах від 300,00 до 600,00 гривень.
Як бачимо, можна витратити 300,00-600,00 грн і пів дня часу в спокійно насолоджуватися їздою, а не хвилюватися за можливий форс-ДАІшний-мажор в найнесподіваніший момент.

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
4 089 переглядів
1 комментарий

Comments are closed.