Скарга в водоканал по засміченій каналізації

Директорові ЛМКП «Львівводоканал»

п.Вольському В.В.

79017, м. Львів, вул. Зелена, 854

Голові Личаківської районної адміністрації м.Львова

п.Лозинському І.С.

79000, м. Львів вул. Левицького, 857,

СКАРГА

Спільне українсько-польське підприємство у формі Товариства з обмеженою відповідальністю «МОНУМЕНТАРІ» веде господарську діяльність у м.Львові по вул.Скельна, 85, в сфері ресторанного господарства, під торговою маркою «ХОТ ДОГ» (далі по тексту ТзОВ «МОНУМЕНТАРІ»).

15.12. 2010 р. між ТзОВ «МОНУМЕНТАРІ» та ЛМКП «Львівводоканал» було укладено договір №15874 на водопостачання та водовідведення, відповідно до якого ЛМКП «Львівводоканал» має забезпечити належну якість послуг із водовідведення.

Повідомляю Вам, що у починаючи із 2011 року почастішали випадки засмічення системи каналізації з приміщення, що використовується ТзОВ «МОНУМЕНТАРІ» для господарської діяльності, до центрально-міської каналізації. В період з 2011 по 2014 роки засміченість відбувалася з періодичністю 1 раз в 3-4 місяці, в 2015 році випадки засміченості почастішали, та станом на теперішній час, каналізація засмічується протягом 2 тижнів. Останій раз очистка відбулася 20.09.2015 р. (копія акту наданих послуг з ТОВ «Чістільщік» №5 від 20.09.2015 р.) додаємо. 28.09.2015 р. каналізація засмітилася знову, та очисні роботи мають бути проведені 29.09.2015 р.

Про факти засмічення каналізації ми повідомляли ЛКП «Рафаєль», однак дане ЛКП не мало можливості проводити оперативну очистку каналізаційних мереж. Зважаючи на те, що наше підприємство займається ресторанною діяльністю, є популярним місцем серед іногородніх та іноземних туристів нашого міста, ми не маємо можливості призвести до закриття підприємства, очікуючи на проведення ремонтних робіт зі сторони ЛКП, тому проводили очистку власними силами, витрачаючи на це власні сили та кошти.

Також, в процесі постійних очисних робіт нами було виявлено, що ревізійний колодязь, який належить до нашої каналізаційної труби-гілки, та за допомогою якого можна було-б провести повноцінну очистку каналізаційної труби, не може бути використаний для проведення очищувальних робіт, оскільки в процесі ремонту дорожнього покриття по вул. Скельна, був захований під плитами трамвайної колії.

Проблема засмічення системи каналізації набула постійного характеру та полягає в тому, що існуюча система каналізації не придатна до нормального її використання ТзОВ «МОНУМЕНТАРІ».

ТзОВ «МОНУМЕНТАРІ», не згодне із тим, що постійне прочищення системи каналізації в будь-яких випадках буде відбуватись через його приміщення, яке таким чином виконує роль технічного приміщення, та вимагає наступне:

  1. Провести роботи по капітальному очищенню каналізаційної труби від будинку №6 по вул.Скельна, 85 до загально-міської каналізації.
  2. Провести роботи щодо удосконалення системи каналізації та встановити на нормативній відстані від будинку №85 по вул.Скельна ревізійні люки для очищувальних робіт із спеціальним пристроєм для накопичення відходів у разі засмічення системи.

Сподіваємось на розуміння даної проблеми та швидкий пошук шляхів її вирішення.

Директор СУПП ТзОВ «МОНУМЕНТАРІ»                                   Чайківський Ю.Б.

 

 

avtor Володимир Цілінський
Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
3 548 переглядів