Як написати оголошення

Кожному з нас хоча-б раз у житті доводилося писати оголошення, чи в газеті, чи в інтернеті, або навіть оголошення у себе в під’їзді, зупинці громадського транспорту.

Але правильно скласти оголошення – це не так просто, як здається.

Перший і найважливіший елемент оголошення – це його заголовок. Саме заголовок змушує звернути на себе увагу, і саме від заголовка залежить чи буде прочитано ваше оголошення.

Щоб правильно скласти заголовок оголошення, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

а) Головна мета заголовка – «вдарити» по цільовій аудиторії. Зацікавити тих людей, яким може бути цікаво зміст вашого оголошення. А для цього вже з перших букв заголовка читачі повинні розуміти, про що конкретно йдеться.

б) Якщо оголошення губиться в «морі» схожих один на одного оголошень – терміново змініть його заголовок і зміст! Не пишіть нудних однотипних оголошень, не повторюйте за іншими нездарами.

Щоб правильно скласти текст оголошення, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

а) вузькопрофільність:

Не намагайтеся в одному оголошенні рекламувати відразу весь асортимент (або групу товарів). Практика показує, що ефективніше рекламувати конкретний товар. Тобто якомога глибше конкретизуйте своє рекламне повідомлення.

Замість «меблів для дому» рекламуйте «шафи для передпокою з МДФ фасадами». Замість «вібраторів» рекламуйте конкретну модель, наприклад, «XiangVang 865long»

б) кілька оголошень на одну тему:

Ніколи не покладайтеся лише на одне оголошення. Оголошень обов’язково повинно бути декілька. Якщо оголошення в газеті, значить, їх там потрібно розмістити як мінімум – три! Бажано з різними даними (від різних осіб) – підключіть колег по роботі, родичів, друзів і т.д.

Якщо плануєте розміщувати оголошення в інтернеті (на дошках оголошень, в барахолках, каталогах), обов’язково розраховуйте, що доведеться складати декілька унікальних за описом, текстів. Інакше, зустрічаючи один і той же текст, люди будуть просто закривати ваше оголошення.

в) додайте якісні хороші фотографії:

Саме фотографія виявляється вирішальним фактором для того, щоб потенційний клієнт набрав ваш номер. Якщо люди зможуть побачити «товар обличчям», то рівень довіри до вас і рівень зацікавленості у вашому товарі буде набагато вищим. Фотографія підвищує шанси на продаж приблизно на 30%. Їх кількість має бути від 3 шт. Навіть якщо ви продаєте таку дрібницю, як книгу або дитячу іграшку. Не кажучи вже про оголошення про продаж авто або квартири, там фотографії – ОБОВ’ЯЗКОВО мають бути.

г) вказуйте в своєму оголошенні номер телефону та e-mail:

Краще навіть – вказати (якщо такі є) 2 номери різних операторів, на випадок, якщо один з номерів раптом виявиться недоступний.

Як написати оголошення для інтернету?

Умовно всі оголошення в інтернеті можна розділити на:

а) оголошення на різних дошках оголошень, в барахолках

б) контекстні оголошення (Яндекс Дірект, Google Adwords)

в) оголошення в соціальних мережах

Майданчик, де ви збираєтеся опублікувати своє оголошення, повинен бути тематичним. Іншими словами його повинні відвідувати люди, які зацікавляться вашим оголошенням.

Так, наприклад, рекламувати тренажер для схуднення на форумі програмістів – буде малоефективно. А ось рекламувати цей же тренажер на форумі, присвяченому здоровому способу життя, навпаки, буде ефективно. Адже саме там збираються люди, які стежать (хочуть стежити) за своїм тілом і своїм здоров’ям.

Найкраще оголошення спрацьовує не просто на тематичних майданчиках, а на популярних (високовідвідуваних) тематичних майданчиках.Чим більше людей побачать ваше оголошення, тим швидше (більше) ви продасте свій товар (послугу).

Перевірити відвідуваність (відвідуваність) майданчики для оголошень можна за допомогою статистики (натисніть по посиланню, щоб дізнатися, як користуватися даною статистикою).

Як написати правильне оголошення в соціальних мережах?

Пишіть оголошення в уже існуючих спільнотах, які збігаються з темою вашого оголошення. Є два варіанти: безкоштовно розмістити своє оголошення, або – платно. У першому випадку ви зможете скористатися тільки тими групами, в яких публікація повідомлень на стіні дозволена для членів даного співтовариства (в кожному другому співтоваристві ця функція заборонена). У другому випадку, потрібно особисто домовлятися з адміністрацією групи про платний розміщенні реклами (погодяться не всі, зате є варіант закріпити оголошення в верхній частині сторінки).

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
12 310 переглядів