Заява в Держфінпослуг про надання відповіді на скаргу на дії страхової компанії

Заступникові голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

п.Берлін В.

Нечипоренко Н.К.

79005, м.Львів, пляц Пруса 00/00

Листом від 08.08.2012 р. вих.№1234/56-12 Ви повідомили, що на підставі мого звернення від 22.07.2012 р. Держфінпослуг 01.08.2011 р. призначено позапланову перевірку ПрАТ «Страхова компанія «Супер Страхування», в ході якої мають бути перевірені питання визначені у моєму зверненні.

Відповідно до останнього речення ч.1.ст.20 ЗУ «Про звернення громадян»: «…загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів».

Відповідно до п.6 та п.7. ч.1.ст.19 «Про звернення громадян»: Ваша установа зобов’язана:

–          «письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення;

–          вживати заходів щодо відшкодування у встановленому законом порядку матеріальних збитків, якщо їх було завдано громадянину в результаті ущемлення його прав чи законних інтересів, вирішувати питання про відповідальність осіб, з вини яких було допущено порушення…».

Таким чином прошу письмово повідомляти мене про результати проведеної на підставі моєї скарги перевірки ПрАТ «СК «Супер Страхування», і суть прийнятого рішення, а також про вжиті заходи щодо відшкодування у встановленому законом порядку матеріальних збитків, якщо їх було мені завдано ПрАТ «СК «Супер Страхування» в результаті ущемлення моїх прав та законних інтересів, та яким чином було вирішене питання про притягнення до відповідальністі посадових осіб даної страхової компанії, з вини яких було допущено порушення моїх прав.

03.10.2012 р.                                        Н.К.Нечипоренко

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
2 098 переглядів