Зразок скарги на директора школи

Начальникові управління освіти департаменту

гуманітарної політики Львівської міської ради

Шановний пане уряднику!

Ми, батьки учнів школи №184 м.Львова, що знаходиться в смт.Рудно даним листом вимушені звернутися до вас за допомогою, оскільки вирішити наявну проблему власними силами, ми не маємо можливості.

Тема нашого звернення – це бездіяльність директора школи №184 – Жмурківа А.Б.

Дана особа, в силу своїх посадових обов’язків мала б займатися організацією навчально-виховної роботи та забезпечення адміністративно-господарської роботи школи. Ні виконання першого, ні другого зі своїх основних обов’язків Жмурків А.Б. не виконує.

Жмурків А.Б.  школою не займається зовсім. Натомість в робочо-навчальний час приймає сеанси масажу, разом із вчителем співів тренує хор хлопчиків, вчить кухарів чистити бульбу, грає настільний гольф, веде диспути під віскі з сигарою із софістом.

У школі директор втратив авторитет. Це зокрема проявляється в тому що учні старших класів його відверто ігнорують, двері кабінету постійно списані нецензурними висловами, вчителі запізнюються на уроки, кочегари в зимовий період не приходять на роботу.

Цього року Львівська міська рада виділила на потреби школи №184 неймовірно велику суму коштів: 500 000,00 грн. на ремонт туалетів. Нормальний господар мав би радіти такій щедрій допомозі, і намагатися ці суми, до останньої копійки раціонально використати для покращення матеріальної бази школи. Але в нашому випадку – навпаки, складається враження, що гроші чи то не потрібні, чи то не свої, тому їх витрату контролювати не потрібно, але єдине що є очевидним – директор тримається обабіч процесу «освоєння» коштів. Через це гроші освоюються як зручно підрядникові. В результаті аудиту ремонтних робіт, що проводився 10 серпня поточного року представниками міської ради було виявлено, що реалізація робіт подекуди суперечить здоровому глузду, як от батарея опалення забетонована в підлогову стяжку, неправильний монтаж вікон, відсутність вентиляції і т.д. Про цей факт з детальним описом «косяків» ініціативні батьки вже розповсюдили інформацію з фото та описом в мережі інтернет, зокрема в спільноті «Фейсбук». Хотілося б щоб ця ініціатива принесла користь, і недоліки були виправлені саме за рахунок підрядника, як то передбачено договором підряду. Але ж ініціатором виправлень мав би бути Замовник робіт, тобто школа в особі директора, а не батьки. Однак директору до того справи немає, простіше як звично, з початку навчального року знову організувати збір коштів з батьків, щоб доробити, домалювати, до ремонтувати, щось-там поміняти. Може в результаті якась копійка і в власній кишені осяде.

Цікавим є ще один факт з «діяльності» Жмурківа А.Б. – замість того щоб займатися шкільними питаннями, які як ми бачимо не вирішуються, дана особа взяла на себе додатковий обов’язок – бути членом комісії по адміністративним правопорушенням місцевої рай адміністрації виконкому. Отже, людина яка не може справитися з одною роботою, береться ще за іншу. Що доброго для суспільства може зробити той хто не може навести порядку на своїй основній роботі? І йдучи від зворотнього – чи може директор займатися іншою роботою, якщо він не робить основної? І чи взагалі це дозволено його посадовою інструкцією? Чи, членство у адмінкомісії це спосіб переключитися на іншу зайнятість, бо займатися школою немає бажання? Слів щоб описати ситуацію з таким директором не вистачає.

Висновком нашого звернення може бути лише те, що Жмурків А.Б. не може керувати школою як адміністратор господарської частини, оскільки навики господарника в нього відсутні, ні як керівник навчально-виховного процесу, оскільки ні достойної участі в процесі він не бере, ні авторитетом не користується. Якщо дана особа живе в якомусь іншому паралельному світі, то б хотілося щоб і тілом він теж був поза межами нашої школи. Через це просимо допомогти нам позбутися такого директора, а також ініціювати в правоохоронних органах проведення розслідування по факту халатності зі сторони директора та шахрайства зі сторони підрядника.

При потребі надання додаткової інформації чи пояснень, ми будемо раді це зробити.

З повагою, батьки учнів, які навчаються у школі №184 м.Львова.

 

Друкувати Юридичний помічник » Фізичним особам » Життя, робота, кримінал »
25 426 переглядів